לכל היומנים

רשימת יומני המועצה

יומן המועצה
משגב היא מועצה טובה מאוד בכל קנה מידה מדיד ובר השוואה וגם מבחינת התחושה של מי שעובד מולה או נעזר בשירותיה. רמת הניהול, ההשקעה, האכפתיות, השקיפות, תודעת השירות והמסירות בולטת וניכרת בעשיה. בכל מדד שאנו נבחנים בו משגב נכללת בצמרת הישראלית, ויעידו על כך דוחות הביקורת והפרסים השונים בהם אנו זוכים.
עושים עסקים
במסגרת שת"פ בין עסקימשגב למעוף יוצאים לדרך 3 קורסים של 'מעוף'
קיימות וסביבה
מטרתו של כנס משגב לכפריות מקיימת היא להעלות לדיון נוקב את האופן שבו מתפתח הישוב הכפרי בתקופה של תמורות. הכנס מהווה אבן דרך בתהליך מתמשך של ניתוח המצב הקיים, בחינה מחודשת של דרך פיתוח הישובים וכתיבת הנחיות להטמעה בתהליכי התכנון. בכנס ישתתפו מיטב המרצים ויוצגו רעיונות חדשים ומעניינים ויתקיים סיור במעלה צביה. סדר יום מלא יפורסם בקרוב.
אומרים שהיה פה
על החפרים, חיילים שבויים ארצישראלים בשבי הנאצים כבר שמעתם?
תרבות
תושבי משגב מוזמנים להקפות שניות במורשת
מוקד 107
ניתן לפנות למוקד בהודעת ווצטאפ למספר: 052-3499073 בתוכן הפניה יש לכתוב את שם הפונה, כתובתו ותיאור מדויק של מהות הפניה. אין לפנות למוקד בנושא הזמנות תח"צ
אמנים ויוצרים
המוזיאון הפתוח בגן התעשייה תפן, מזמין בחג הסוכות משפחות וילדים לחוות, לראות ולהתרגש בתערוכה חדשה "ועכשיו לפרסומות", כולל הפנינג לכל המשפחה, מופע מוזיקלי, סדנאות יצירה בעץ בסוכה, משחקייה, תערוכות ועוד.
קבוצת YAD
...
מבקרים במשגב
הנגשת מבנים ציבוריים לבעלי מוגבלויות פיזיות, תיעוד ושימור מסמכים ובחינת התנהלות שיווק הקרקעות בפארק בתעשייה(תרדיון).
מדברים אמונה
המצווה המרכזית בליל הסדר היא לדבר. פה- סח . וכל המרבה הרה זה משובח. מצורף כאן שאלות הכוונה שיכולים להוות בסיס לדיבור. דיבור שבא מהלב שמטובל ב4 כוסות של יין
מיומני הספרנית
"ספריית הבריחה" במשגב פתוחה לקהל הרחב בזמנים שמועדם מופיע באתר הכרטיסים של המועצה. אנו נמצאים בשלבי החשיפה, ה"פיילוט" והמחיר אטרקטיבי.
משגב קולטת
הובלת תהליכים חברתיים חינוכיים, והנגשת שירותים מיטביים לתושב
זריקת בריאות
סדנת החייאה, עמדות בדיקה ללא תשלום כגון סכרת, לחץ דם ועמדות מידע
משומשהו
תודה מקרב לב, על כל התרומות שמגיעות מכם לחנות. בזכותכם אנחנו יכולות להפעיל את החנות ולתרום את הכספים הנאספים לפרויקטים שונים להעצמת נשים ולרווחת הקהילה שלנו. בראש השנה נתרמו 45,000 ש"ח למימון תווי קניה לחג עבור נזקקים. נשמח להמשך שיתוף פעולה, ונשמח לפגוש אתכם כלקוחות החנות. שתהיה לכולנו שנה נהדרת ! צוות משומשהו
מזכירי/ות ישובים
קליק
איל שטרק ואבי לוי מזמינים לסדנת צילום בספרית עצמון
יש עבודה
משרות חדשות וחמות. לפרטים נוספים על כל משרה, יש להיכנס לאתר מרכז המידע לתעסוקה (קישור בתחתית הרשימה) ובמאגר המשרות יש פירוט על כל משרה.
עד-כאן העתון המקוון של משגב
התרמה יישובית לקראת ניצני בוקר, כבישים ופרוייקטים בבנייה, חצר האמנים הנודדת עולה למכמנים, חוגים, משרות חדשות ועוד...
הכל נוער
השנה מחלקת הנוער של המועצה איננה שותפה לארגון המסיבות ואיננה אחראית על המתרחש בזמן האירוע. אנו מעבירים את המידע המצוי ברשותנו כפי שהועבר אלינו ע"י המארגנים
לא רק לנשים
"החופש ללדת" הוא סרט דוקומנטרי המגדיר מחדש את הלידה כנושא הדחוף ביותר בהקשר לזכויות אדם ויוצא לאור בימים אלו עם אלף הקרנות סימולטניות ברחבי העולם באותו היום.
יומן רכזי טיולים
לאור אירוע איבוד הכרה של תלמיד בית הספר העל יסודי עקב אכילת מזון שהיה אלגי אליו להלן התחקיר שנערך עקב האירוע וההנחיות לפעולה.
החינוך - הלב הפועם של משגב
מוזמנים להרשם לקהילת השותפים לחינוך ולהיות שותפים לעשייה החינוכית במשגב
יומן ספורט
תחרות XCO בינלאומית, תחרות דואל, תחרות SLOPESTYLE וטיול אופניים עממי. יום שבת ה- 14.5.16 ביער משגב...
אנשי הגשם
אנשי הגשם של משגב מדווחים על המערכת האחרונה ועל המשקעים מתחילת העונה. והאלופה היא....:
קורס ועדים
קורס וועדים שהתנהל במועצה האזורית משגב הסתיים אחרי 14 מפגשים בסוף אפריל 2012. להלן משוב על הקורס מיאיר ליאון ממורשת
תיירות במשגב
מלגת מימון מלאה - מרכז איי-קאט
יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון
מניסיון העבר, למדנו על אירועי בטיחות שכללו התמוטטות תקרות או פרגולות בשל פגעי מזג האוויר או בעת ביצוע פעולות איטום ותחזוקה, שבחלקם אף היה האירוע קטלני
התנדבות...זה אנחנו
קורס למתנדבים יפתח ב-20.11.17
קונים - כאן
מכירת חיסול בגדי ילדים חורף וקיץ עכשיו בסטודיו אחו ביודפת 10% הנחה בקנייה מעל 250 ש"ח 20% הנחה בקנייה מעל 500 ש"ח 30% הנחה בקנייה מעל 750 ש"ח ו 40% הנחה על מבחר בגדי נשים מצורף קובץ הזמנה לתיאום 0544292293 אירית
לחיים ארוכים
נפתחה ההרשמה לשנת הפעילות תשע"ד בקתדרה במשגב, אירוע פתיחת שנת תשע"ד למשתתפי הקתדרה , יתקיים ביום ראשון 29.9.13 - בערב , שריינו ביומנים
אתר צומח
פגישה אחרונה ומסכמת: סכימה מוצעת לדף הבית, הערות מבנה וחזות לאתר ודיון.
נוער ראס אל עין
חיים בקהילה
הורות שמחה לילדה מיוחדת
יער האופניים והקהילה
יער האופניים מתחיל לקרום שבילים. רוכבים ומתנדבים - פורצים דרכים חדשות ביער שגב. הקליקו והצטרפו לפורצי הדרך.
הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת
כשהעשן שריפות הפסולת מיתמר ומכסה את הישובים באזור בקעת בית הכרם, וכשהביוב זורם לו בנחת בנחל, חשוב להראות גם את הדברים הטובים שנעשים על ידי הרבה אנשים ושמצביעים על סיכוי לעתיד טוב יותר באזור.
עוד מעט 30
לקראת שנת ה- 30 למשגב, ב-2012, יצא לדרך ספר, שיתעד את תולדות האזור, היישובים והמועצה. תושבי משגב מוזמנים לקחת חלק בכתיבה ובאיסוף מידע לספר בכל נושא שעשוי לעניין את כלל הקהילה ולהאיר על משגב מזוויות שונות:
שבילים ברגל
הטיול המתוכנן לשבת ה-11/12 יידחה בשל הגשם. נמשיך לעקב אחרי התחזית כדי לקבוע מועד חלופי. יהיה לנו אפילו יותר ירוק ויפה בפעם הבאה.
זבל זבל תפריד
תכנון פרויקט הפרדת פסולת ליבש רטוב מתקדם בקצב, למי נגיע ראשון, כמה זמן זה ייקח להטמיע את הפרויקט, האם הפח שנבדק נמצא מתאים ומה הבעיה איתו, על כל אלה ועוד ביומן זבל תפריד.
צעירי משגב
כחלק משת"פ בין היחידה ללימודי תעודה/המכללה הטכנולוגית להנדסאים אורט בראודה לאגף והקרן לחיילים משוחררים ושירות התעסוקה מוצע קורס חשמלאי מוסמך מקוצר לחיילים משוחררים
אני ואתה נשנה את הגינה
מחזור נוסף בסדרת קורסי פרמקאלצ'ר (חקלאות מקיימת) יוצא לדרך. הקורס הפופולארי (ראו ברשומות קודמות חוויות ממחזורים שסיימו בשנה עברה) התמלא כמעט מייד עם הפרסום. בשל מגבלות העונה, המדריכים והמשאבים לא ניתן לפתוח מחזור נוסף מיידית, אבל מי שלא הספיק נכנס לרשימת המתנה לקורס נוסף שייפתח בשנה הבאה. בוגרי הקורסים מצטרפים למעלגלי הפעילות של אגף הקיימות.
על הדרך
החל מיום שישי, 02.12.16, בשעה 13:00 ועד יום ראשון, 04.12.16 בשעה 05:00 לפנות בוקר, תבוצענה עבודות תשתית להנחת מסילה בצומת כרמיאל מערב, על כביש מס' 784.
פורום מנהלני חינוך
להלן תוכן המפגש הקרוב שיתקיים ב-28.12.11 בביה"ס העל יסודי
פתווו-ח
ארוע מקסים ויוצא דופן עומד להתרחש בסופ"ש הבא, ה- 7-8 בספטמבר, ביודפת ובהר שכניה. הזדמנות לגלות פינות מיוחדות, אנשים, סיפורים, אמנים ושכיות חמדה, הכל פתוח, מזמין וללא תשלום (פרט לקניות בדוכנים). כדאי מאוד לקרא, להתרשם ולהירשם. אפשר ורצוי לספר ולהזמין חברים וקרובים לבוא ולהינות איתנו. בחלק מהסדנאות והסיורים המקומות מוגבלים, אנא הירשמו כדי שנוכל להיערך מראש
גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר
זוהי הכתבה האחרונה בסדרת "אתנה ספורט במשגב", והיא מוקדשת לנשים שעשו שנוי בחייהן בעקבות מפגש עם ענף ספורט ספציפי.
מדיה חברתית
ההיסטוריה של משגב נפרסת על פני כ 100 סרטונים. ואת כולם תוכלו לראות בערוץ היו-טיוב שלנו. מצאתם שם פנים מוכרות? ספרו לנו על זה!
הבית הפתוח
מפגשי הבית הפתוח יתקיימו בין 930-1130
קול ההתחלות
הקמת המרפאה ביובלים
זכויות בעלי חיים
הכתוב למטה אומר הכל
ישוב לדורות
סיום קורס הכשרת עמיתים "ישוב לדורות"
הקומפוסטר כחיית מחמד
יד ביד בגליל
ראיון עם האנה שראפ וברייס קני מאוסטרליה, מתנדבים בבית ספר גליל
העשרה ואומנויות
פירוט החוגים והקורסים המוצעים למבוגרים במשגב. ההרשמה בעיצומה!
טיולים ומסעות
רוני מספרת על הטיול שעשתה בשבילי משגב
מועדון רוטרי משגב
מועדון רוטרי משגב לעזרת נפאל
גן קיימות
הרצאת, סדנאות בגו הקיימות
שביל סובב משגב
מסלול תצפיות המתחיל בירידה מהכפר כמאנה לערוץ הנחל, ירידה בערוץ למעין ולאחריו עליה אל הרכס. תצפיות והליכה לאורך קו גובה מתחת לישובים כמאנה מערבית ומכמנים. ירידה אל הכפר חוסניה וסיום במעלה צביה
sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון
ויקי משגב
ויקי - משגב בקרוב עומד לעלות לאוויר אתר חדש ששמו הזמני (או הקבוע - אם תרצו) יהיה ויקי- משגב. האתר הזה ינסה לספר את הסיפור של משגב. מהו הסיפור הזה? מתי הוא מתחיל? עד לאן הוא משתרע? מהם הפרקים הראשיים? מה אמור להיכלל בו ומה לא ואיך מוודאים שהוא יהיה מעניין, מעשיר, שימושי ושימשיך לצמוח? הכל פתוח.
המלאכים של כלבלאב