דבר העורך

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

טיולים ומסעות

מידע, הצעות ורעיונות בענייני טיולים ומסעות

07/05/2014 09:33:08
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

פעם בשנה אנחנו אורזים תרמיל ויוצאים עם קבוצה קטנה של אוהבי לכת ושוחרי אושר למסע נדודים בהרי Tien Shan (קירגיסטן) - הפינה הצפונית של חגורת ההימליה.  
אווירת המסע נינוחה, נטולת לחץ ועתירת קשב. צועדים בקצב נוח, גם אם בתוואי שטח הררי ומאתגר, מתוך התמסרות לחוויית המסע, להפתעות שהוא מזמן ומתוך תשומת לב מרבית להתרחשויות מרגע לרגע.  

ומה במסע? 
-הליכות שקטות בהרים, 5-6 שעות ביום (גובה עד 4,000 מ')
- תרגול יוגה, פילאטיס ומיינדפולנס תחת כיפת השמיים
- מעגלי הקשבה מסביב למדורה.
 - הרבה שמחה וחיוכים

צוות המסע:
לביא סגל, מנוף
- מדריך טיולים ומסעות גוף-נפש לפינות נחבאות של העולם. חוקר את פעולת מנגנון חווית האושר האנושי ומרצה בנושא. מתרגל, לומד ומלמד מדיטציית 'תשומת לב' (מיינדפולנס)
 

נגה דורי, שכניה -  מורה בכירה לתנועה ויוגה. מדריכה ומכשירה מורים לפילאטיס. מנחת מעגלי הקשבה ומתחקה אחר היחסים שבין המוח, הגוף, מנגנוני החשיבה והאנרגיה.

לפרטים: לביא סגל  054-4998294    lavisegal@gmail.com 
היעד הבא - טרקים ומסעות בעולם, מושב יעד 

 

12/05/2014 23:49:01
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות