דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

העשרה ואומנויות

חוג נגרות ילדים (כיתות א'-ו') במרכז הקהילתי במשגב מתקיים זה כמה שנים בהנחיית עמיר גינזבורג, תושב יודפת.

 

נגרות - עבודת כפיים. רובנו מרגישים, כי הינה שייכת ל"עולם הולך ונעלם" בעיקר לדור הצעיר שאינו מכיר מלאכות נעלמות מאין אלו (נוכל להוסיף לרשימה גם תפירה, סריגה, סנדלרות ועוד).

 

ובכל זאת, עשרות מילדי ישובי המועצה בחרו לבוא להתנסות וללמוד לאורך השנים את יסודות עולם הנגרות בעץ. כיצד לקחת חומר טבעי לחלוטין ולייצר ממנו משהו שלהם, פרי תהליך יצירתי מורכב הכולל:  עיצוב, תכנון, בחירת חומרים, חיתוך (מדויק!), שיוף וצביעת העבודה המוגמרת.

 

באחד מהימים קמה יוזמה מצד ילדי החוג לבנות משהו אחר, למישהו אחר, ילדים כמותם שקצת קשה להם, חסר להם. 

 

היה ברור מההתחלה, שרוצים לבנות משהו פרקטי ואיכותי, שהילדים יוכלו לשהתמש בו. כמובן הוא היה חייב להיות צבעוני ונעים לעין. לבסוף בחרו לבנות 3 כונניות מדף מעץ אורן מלא ובכל כוננית תהא מגירה, שבה יוכלו לשים את כל הדברים הכי חשובים.

 

אנו שמחים לצרף תצלום של הכונניות המקסימות, אשר נתרמו למועדונית ילדים בסיכון בעיר מעלות שעלתה באש ושופצה ועכשיו ילדי המועדונית נהנים מהן מידי יום.

 

כל מה שנותר הוא להגיד - שאפו ! ו- תודה !!


 

09/03/2014 10:47:40
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית
18/03/2014 14:18:58
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות