דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

ישוב לדורות

26/05/2013 10:13:51
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

26 משתתפים, מתחומים מגוונים הכוללים מתכננים אסטרטגיים, מתכננים חברתיים, יועצים ארגוניים, מפתחי קהילה, אדריכלים ומזכירים, החלו את תוכנית הכשרת העמיתים של "יישוב לדורות".

התוכנית כוללת 6 מפגשים שבועיים ובנוסף סיור. היא אורגנה על ידי המועצה האזורית, באמצעות מחלקת פיתוח יישובים ומפעם גליל מערבי. 

התוכנית תחשוף את המשתתפים לעקרונות של יישוב לדורות, על שלושת תחומי הליבה: משילות מיטבית, קהילה-חיזוק החוסן הקהילתי וסביבה - שמירה על משאבי הטבע והנוף.

כמו כן הם יחשפו לייחודיות של יישובי משגב, באמצעות נציגי יישובים שיגיעו למפגשים,  קיום שניים מהמפגשים ביישובי משגב וסיור מסכם במס' יישובים.

כמו כן יתקיימו דיונים, שיתבססו על הידע המקצועי הנרחב של המשתתפים, לבניית מתודלוגיה משותפת ומוסכמת להובלת תהליך של הכנת תוכנית אסטרטגית ביישובי משגב. 

אנו נמליץ ליישובי משגב, שיכינו תוכניות אב אסטרטגיות בעתיד, לבחור את מנחי התהליך מתוך משתתפי התוכנית.

במפגש הראשון, שהתקיים במועצה ביום ד' 29.05.13, שמענו על ציפיות המשתתפים ולדוגמא:

"לייצר שפה משותפת כדי להימנע ממשברים מיותרים"

"ללמוד כדי ליישם את מרבית הסוגיות והתפיסות בתהליך ביישוב"

"לבצע נכון חיבורים בין המשתתפים ולקבל תובנות חדשות..."

"לקבל כלים כדי להפוך את היישוב לטוב יותר"

"ליצור יתר בהירות, לעשות סדר וליצור מתודולוגיה קצת שונה"

אנו נמשיך לעדכן מהתובנות שיעלו בתוכנית אחרי המפגשים הבאים. 

רשם - אריה ארנר

 

קישור למצגות של המפגש:

קישור למצגת של עו"ד קורין

קישור למצגת של אריה ארנר 

 

28/05/2013 15:40:03
להוסיף תגובה תגובה אחת קישור ישיר לקטע בית
תגובה אחרונה ב-03/06/2013 13:33:48

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות