דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

זכויות בעלי חיים

יום כיפור
זה הזמן לבקש סליחה
מכל התרנגולות המטילות קטומות המקור הכלואות בכלובים צפופים כל חייהן הקצרים.
מכל האפרוחים בני היומם הנגרסים חיים במגרסות.
מכל התרנגולות/ים לבשר שגופם עוות גנטית כדי שיגיעו למשקל של 2 ק"ג תוך 6 שבועות.
מכל הפרות הנסחטות עד לשד עצמותיהן הבוססות בהפרשותיהן ונשלחות לשחיטה לאות תודה על מה שנתנו לנו.
מהעגלים המופרדים מאימותיהם ביומם הראשון ונשלחים לשחיטה כשעוד לא מלאה להם שנה אחת.
מהחזירים שזנבותיהם שינים ואשכיהם נחתכים ללא הרדמה.
מהחזירות הכלואות בתאי הריון ללא יכולת לזוז כל חייהן.
מכל בעלי החיים במיליוניהם המובלים לבתי המטבחיים כשהם צורחים ומבועתים ונלחמים בכל כוחם לשוא.
אני וחבריי היקרים הפעילים למענכם ניסינו גם השנה לעצור את השואה הזאת, עשינו מספר צעדים קדימה אך עדיין לא עלה הדבר בידנו ועל כך אני מבקש סליחה.
ואתם היושבים לשולחן הסעודה המפסקת ואחר כך לשולחן הסעודה שוברת הצום, זה הזמן שלכם לחשבון נפש. זה הזמן שלכם לשינוי, להחלטה שכספכם לא יממן עוד את השואה הזאת. זה הזמן שלכם לעשות את השינוי המתבקש והלא כל כך קשה ולעבור לטבעונות, מוסרית יותר, בריאה יותר, אקולוגית יותר. ועל זה נאמר "במקום שבעלי תשובה עומדים אין צדיקים גמורים יכולים לעמוד".

03/10/2014 17:08:37
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות