דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

על הדרך

כבישים ופרויקטים בבנייה

1. כביש כמון מכמנים: נמצא בעבודה, צפי להשלמה בחודש ספטמבר 2012.

2. מעגל תנועה בצומת מורשת- התכנון הסתיים, המכרז לבחירת קבלן מבצע צפוי בתוך כחודש.

3. כביש יודפת הררית - צפי להשלמת תכנון וקיום מכרז קבלני- סוף רבעון ראשון 2012.

4. חציית צמתים- הושלמה מדידת 11 הצמתים בהם מתוכננת התקנת רמזור מהבהב (ה8), התכנון צפוי להסתיים במחצית 2012, בשלב זה אין עדיין תקציב ולו"ז לביצוע העבודה.

5. כביש הבריכה במרכז השירותים - מבוצעות עבודות להסדרת מפרצי עצירה לאוטובוסים, תחנות המתנה, מעבר חציה וכד', העבודות יסתיימו בשבוע הראשון של שנת 2012.

26/12/2011 21:36:38
להוסיף תגובה תגובה אחת קישור ישיר לקטע בית
תגובה אחרונה ב-28/12/2011 00:02:37

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות