דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

על הדרך

כבישים ופרויקטים בבנייה

במסגרת העבודות להסדרת כביש מס' 2 במרכז השירותים (כביש המחבר את המועצה עם מגרש הכדורגל, המועדון הכפרי, עצמון וכד'), מבוצעות ע"י קולחי משגב עבודות להסדרת תשתיות מים בחלק הצפוני של מתחם המועצה.

לצורך כך,היום, יום ב' 16.06.2014, החל מהשעה 22:00, יבוצעו עבודות תשתית להנחת צינור מים אשר חוצה את מעגל התנועה הקיים בכניסה למתחם המועצה מצומת המשטרה.

העבודות יחלו בשעה 22:00 תוך סגירה חלקית של קטע הכביש, החל מחצות (00:00) תבוצע סגירה מלאה של הצומת וכניסה למרכז השירותים תתאפשר מכיוון עצמון בלבד.

העבודות יסתיימו עד השעה 6.00

 


 

16/06/2014 10:16:52
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

 

ביום א' 29.06.14 צפויות להתחיל העבודות להסדרת מעגל התנועה וחיבור כמאנה מערב לכביש 8556 (כרמיאל -כמון -מכמנים).

לצורך כך אנו נאלצים לסגור לתנועה את הדרך הקיימת המסומנת ב- X  אדום להלן והכניסה לכמאנה מערב תתאפשר באמצעות החיבור המערבי בלבד.

 

הפרויקט צפוי להימשך כ-4 חודשים.

 

 

לידיעתכם ותשומת לבכם.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


26/06/2014 09:29:15
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות