דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

על הדרך

כבישים ופרויקטים בבנייה

בחירת מתכנן לבית הספר היסודי החדש ברכס לבון נכנסת לישורת האחרונה.

לאחר שהושלם הליך אישורה של תוכנית בניין הערים ובמקביל להליך הפקעת המקרקעין החל הליך בחירת האדריכלים לתכנון בית הספר.

לפני כחודשיים פרסמה המועצה קול קורא להגשת הצעות לתכנון בית הספר החדש, כ-15 משרדי אדריכלים הגיעו לקבל את חומר הרקע להכנת הצעותיהם ולבסוף 7 משרדים בחרו להגיש את הצעתם לתכנון בית הספר.

ביום 28.02.2016 התקיימה פגישה להצגת ההצעות בפני: מנכ"לית המועצה, נציגי אגף הנדסה, הוועדה לתכנון ובניה, אגף החינוך, נציגת התושבים, נציג ועדת החינוך ואדריכל חיצוני שנבחר לסיוע בבחינת ההצעות.

הצוות התרשם מאוד מרעיונות והכיוונים שהציגו האדריכלים השונים הכוללים תפיסות שונות של השתלבות המבנים בסביבה ושילוב התפיסה החינוכית עם הרעיון האדריכלי של שכמת המבנים בפרויקט.

 

כל אחד מהמשרדים המציעים הכין 2 קאפות אנונימית המכילות את ההצעה הכללית. הקאפות נתלו בכניסה לאגף ההנדסה באופן שמתאפשר לכל אחד לעיין ולהתרשם מההצעות השונות.

בכוונתנו לכנס את הצוות הבוחן לקבלת החלטה על זהות המשרד המתכנן במהלך השבועיים הקרובים.

 

 

10/03/2016 08:21:51
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות