דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

על הדרך

כבישים ופרויקטים בבנייה

עדכון מהנעשה בכבישים:

1.      צומת מורשת

לאחר חודשים בהם התנהלו העבודות בעצלתיים תוך עיכובים הקשורים להעתקות עצים, תאום ושילוב עבודות חברת החשמל, עדכוני תכנון וכד', צפויות להתחיל עבודות בקצב מוגבר החל מיום 06.02.2013. העבודות יבוצעו ביום ובלילה תוך הכוונת תנועה ע"י משטרת משגב

לוח הזמנים החוזי של הקבלן הוארך עד לתום חודש 06/2013.

2.      שיקום כבישים יודפת הררית והר כמון

העבודות הושלמו, על הקבלנים לבצע תיקונים ושיפורים המתייחסים בעיקר לשיפור תעלות הניקוז וסחיפת השוליים שאירעו בפרק הגשם העוצמתי לפני כשלושה שבועות.

אנו פועלים מול אגף האחזקה של נתיבי ישראל (מע"צ) במטרה לקיים מסירת עבודות באופן ישיר מהקבלן המבצע אל אגף האחזקה.

3.      צומת משגב (כבישים 805/784)

צומת זה נכלל במסגרת "מוקדי סיכון" של חב' נתיבי ישראל ואמור להסדיר שיפורי גיאומטריה בצומת והסדרת מדרכה מהצומת אל צומת המשטרה / רקפת. ביצוע פרויקט זה מעוכב על מנת לבצעו כחלקמפרויקט רמזור צומת רקפת / משטרה.

4.      צומת רקפת / משטרה.

תכנון רמזור הצומת נמצא בשלבים מתקדמים, התכנון אושר במשרד התחבורה ונמצא בשלבי אישור מתקדמים בחב' נתיבי ישראל (מע"צ), היקף הפרויקט כ-9 מיליון ₪. העבודות צפויות להתחיל במהלך השנה הנוכחית, הפרויקט יסדיר את בטיחות הרכבים המשתלבים מרקפת לכביש 784 ויאפשר חציה בטוחה של הולכי רגל את הצומת.

5.      שיקום כבישי גישה לישובים:

בחודשים האחרונים נסללו מחדש כבישי הגישה למעלה צביה, לבון והר חלוץ, אשבל, טל אל, יישובי הר שכניה, הר כמון, ויחד –הררית.

בתוכנית העבודה לשנת 2013 אנו מבקשים לכלול את סלילת כבישי הגישה ללוטם, אשחר, יובלים, מצפה אבי"ב וחרשים. תקצוב הפרויקט טרם אושר.

6.      הסדרת כביש 804 – נחל חילזון.

הושלם תכנון חציית כביש 804 את נחל חילזון בקטע מזרחית לעראבה, הפרויקט מצוי בתוכנית העבודה של אגף האחזקה בחברת נתיבי ישראל. היקף הפרויקט כ-5 מיליון ₪.

7.      מעגל תנועה צומת שורשים:

הפרויקט להסדרת מעגל תנועה ותאורה בצומת שורשים מתעכב בשל העדר תקציב מאושר, אנו מקוים כי עם כינון הממשלה החדשה ואישר התקציב נוכל לקדם פרויקט זה.

8.      תאורת צמתים:

א.      בחודש החולף הושלם פרויקט הארת צומת מצפה אבי"ב.

ב.      הארת צומת לבון התעכבה זמן רב מסיבות שונות ובעיקרן חוסר התאום בין חב' נתיבי ישראל לחברת החשמל, הפרויקט צפוי להסתיים במהלך החודש הנוכחי.

ג.       הארת צומת כישור, חברת נתיבי ישראל הקימה את מתקן התאורה לפני חודשים רבים, מחלוקות כספיות והנדסיות מול חברת החשמל מונעות את השלמת הפרויקט והארת הצומת.

 

 

03/02/2013 10:11:41
להוסיף תגובה 25 תגובות קישור ישיר לקטע בית
תגובה אחרונה ב-07/06/2013 12:45:41

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות