דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

צעירי משגב

שלום רב,

 

אנו נערכים לסדנת משתחררים שתועבר ע"י עמותת מומנטום. במסגרת הסדנא מסייעים למשתתפים לבצע בירור אישי לגבי הכלים שרכשו במהלך השירות הצבאי ואשר יסללו את הצלחתם באזרחות, כמו גם לגבי הכיוון, הרצונות והשאיפות שלהם והיכולות להגשים אותם.

 

הנושאים בהם ידונו בסדנא:

זכויות חיילים משוחררים: מענק, פיקדון, מלגות, עבודה מועדפת ועוד..

2.      עבודה ולימודים: איך בוחרים? איך זה עובד? ואיך מתקבלים?

3.      'סיירת ניירת'-סיור מודרך בנבכי הבירוקרטיה הישראלית: תלושי משכורת, ביטוח לאומי, ביטוח בריאות, מס הכנסה ופנסיה

4.      התנהלות כלכלית: טיפים לניהול כלכלי נבון ונכון, של העסק שקוראים לו אתה.

5.      החיים במעבר- החיים שלנו מורכבים משיוניים ומעברים. כל מעבר והשחרור כמעבר מרכזי בחיים שלנו, מלווה בסיכונים ובהזדמנויות. בואו נכיר את הסיכונים ונלמד להתמודד איתם וננצל את ההזדמנויות.

 

כדי שנוכל לקיים את הסדנא אנו זקוקים לפחות ל- 15 משתתפים מהישובים. הסדנא בת שני ימים  מלאים ותתקיים ב- 30-31 ביולי. (עלות הסדנא 100 ₪ למשתתף)

 

אבקש מוועדות החיילים בישובים להעביר את המידע ולעזור בגיוס החיילים המשוחררים לסדנא.

 

רישום לסדנא אצל כוכי – 04-9904111

 

 

בברכה - כוכי אוסטרובסקי

קליטה וצעירים

 

 

10/07/2012 12:28:43
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות