דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

צעירי משגב

מהרו והרשמו לקורס פסיכומטרי מועד אוקטובר עם חברת High Q, במחיר של 4200 ש"ח.

הקורס יערך במועצה האזורית משגב. אפשר להשתמש בפיקדון.

רישום אצל כוכי 04-9904111 או ישירות בחברת High Q.

 

נשמח לראותכם - כוכי

07/06/2012 13:29:13
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

פורום מרכזי צעירים במועצות האזוריות

 

ברצוני ליידע אתכם בהקמת פורום מרכזי צעירים במועצות האזוריות, ולספר על על פועלינו.  המועצות האזוריות רואות חשיבות רבה בקידום הצעירים ובסיוע להם במסגרת מרכזי צעירים במטרה לתת מענה לצרכים הייחודיים של אוכלוסיית הצעירים.

הקושי הקיים כיום, מבחינת המועצות האזוריות, הוא שאין כל הכרה בצעירים של המועצות האזוריות בדגש על הקשר עם הקרן והיחידה להכוונת חיילים משוחררים שאינם מכירים בנו. הנושא נמצא בהליך עבודה מול משרד הביטחון (נערכה ישיבה עם הקרן ויחידה להכוונת חיילים לפני כחודש). הג'וינט  והמשרד לפיתוח הנגב והגליל לא מכירים/ממנים גם הם מרכזי צעירים במועצות האזוריות (חריג לעניין זה הוא מרכז הצעירים במטה אשר שהוקם לפני כשלוש שנים).

כיום כל הנטל הכולל העסקת רכז צעירים ומימון הכשרות של השכלה, תעסוקה והכוון מקצועי מוטל על המועצה האזורית עצמה.

בשבוע שעבר נפגשנו עם סגנית השר לענייני צעירים גילה גמליאל, בסיכום הישיבה הוחלט:

1.       סגנית השר הזמינה את נציגי המועצות האזוריות להצטרף לפורום מרכזי הצעירים שהיא מכנסת והפורום מקבל את הזמנתה בהוקרה רבה. סגנית השר הדגישה כי השקעה בצעירים זו השקעה ולא הוצאה.

2.       סוכם כי הפורום יגיש לסגנית השרה מכתב שיפרט את פעילותו ואת  הקשיים שהוצגו בפגישה.

במידה ונושא המועצות האזוריות לא יקבל מענה מסודר סגנית השר ציינה כי תשקול להקדם הצעת מחליטים בנושא בממשלה.

3.       סגנית השרה מזמינה את המועצות להגיב ל"קול הקורא" שצפוי לצאת למרכזים קיימים במרכז ולקול קורא להקמת מרכזים חדשים והבקשות יבחנו במסגרת זו.

בברכה,

 

כוכי אוסטרובסקי

קליטה וצעירים

מועצה אזורית משגב

 

26/06/2012 11:46:50
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות