http://www.facebook.com/pages/%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%A6%D7%94-%D7%90%D7%96%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%92%D7%91/190731637642996 שבילים ברשת

צעירי משגב

מהרו והרשמו לקורס פסיכומטרי מועד אוקטובר עם חברת High Q, במחיר של 4200 ש"ח.

הקורס יערך במועצה האזורית משגב. אפשר להשתמש בפיקדון.

רישום אצל כוכי 04-9904111 או ישירות בחברת High Q.

 

נשמח לראותכם - כוכי

פורום מרכזי צעירים במועצות האזוריות

 

ברצוני ליידע אתכם בהקמת פורום מרכזי צעירים במועצות האזוריות, ולספר על על פועלינו.  המועצות האזוריות רואות חשיבות רבה בקידום הצעירים ובסיוע להם במסגרת מרכזי צעירים במטרה לתת מענה לצרכים הייחודיים של אוכלוסיית הצעירים.

הקושי הקיים כיום, מבחינת המועצות האזוריות, הוא שאין כל הכרה בצעירים של המועצות האזוריות בדגש על הקשר עם הקרן והיחידה להכוונת חיילים משוחררים שאינם מכירים בנו. הנושא נמצא בהליך עבודה מול משרד הביטחון (נערכה ישיבה עם הקרן ויחידה להכוונת חיילים לפני כחודש). הג'וינט  והמשרד לפיתוח הנגב והגליל לא מכירים/ממנים גם הם מרכזי צעירים במועצות האזוריות (חריג לעניין זה הוא מרכז הצעירים במטה אשר שהוקם לפני כשלוש שנים).

כיום כל הנטל הכולל העסקת רכז צעירים ומימון הכשרות של השכלה, תעסוקה והכוון מקצועי מוטל על המועצה האזורית עצמה.

בשבוע שעבר נפגשנו עם סגנית השר לענייני צעירים גילה גמליאל, בסיכום הישיבה הוחלט:

1.       סגנית השר הזמינה את נציגי המועצות האזוריות להצטרף לפורום מרכזי הצעירים שהיא מכנסת והפורום מקבל את הזמנתה בהוקרה רבה. סגנית השר הדגישה כי השקעה בצעירים זו השקעה ולא הוצאה.

2.       סוכם כי הפורום יגיש לסגנית השרה מכתב שיפרט את פעילותו ואת  הקשיים שהוצגו בפגישה.

במידה ונושא המועצות האזוריות לא יקבל מענה מסודר סגנית השר ציינה כי תשקול להקדם הצעת מחליטים בנושא בממשלה.

3.       סגנית השרה מזמינה את המועצות להגיב ל"קול הקורא" שצפוי לצאת למרכזים קיימים במרכז ולקול קורא להקמת מרכזים חדשים והבקשות יבחנו במסגרת זו.

בברכה,

 

כוכי אוסטרובסקי

קליטה וצעירים

מועצה אזורית משגב