דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

צעירי משגב

בימים אלו מתגבש פרלמנט צעירי הצפון. אנו מחפשים צעירים ממשגב עד גיל 40, שיצטרפו ויעלו את נושא הצעירים על סדר היום הציבורי.

 

13/02/2013 11:41:25
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

סדנת הכנה לאזרחות שתעשה לך סדר בבלאגן – עם עמותת מומנטום

בסדנא תקבל מידע על הזכויות שלך בתור חייל משוחרר, על השכלה גבוהה ועל קבלה לעבודה. תרכוש כלים שיאפשרו לך להתמודד טוב יותר עם הבירוקרטיה הישראלית, להתנהל כלכלית בצורה מוצלחת ולברר מה הכיוון שלך, מה הכלים העומדים לרשותך ומה אתה צריך לעשות כדי להגשים אותם.

הסדנא בת יומיים תתקיים

במועצה האזורית משגב

בימים שני, שלישי 22-23.4.13  בשעות 9:00 עד 18:00

יש להיות נוכחים בשני הימים

מספר מקומות מוגבל ל- 15, דמי הרשמה 50 ₪.

להרשמה יש ליצור קשר עם כוכי – 04-9904111

או עם שחר misgav.youth@gmail.com

25/02/2013 12:17:55
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות