דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

צעירי משגב

 

המופע מיועד לצעירי משגב בלבד,גילאי 25 -35.

ניתן להזמין עד 2 כרטיסים בהזמנה.

מספר הכרטיסים מוגבל .

להרשמה לארוע לחץ כאן

22/02/2011 19:18:05
להוסיף תגובה 2 תגובות קישור ישיר לקטע בית
תגובה אחרונה ב-09/05/2011 14:02:48

 

 

                        'אשכול צעירים משגב'  הוקם במהלך - 2010 ע"י מח' פיתוח יישובים והמחלקה לשירותים חברתיים, כדי לתת מענה לאוכלוסיה הצעירה המתגוררת במשגב (גילאי 18-35), להתייחס לצרכיה המיוחדים ופתח עבורה שירותים, וכן לשמור על קשר עם 'בוגרי משגב בתפוצות' בעזרת רשתות  חברתית, עדכון רציף על אירועים ופעילויות וכל מה שעשוי לעניין צעירים מהאזור.

מעין בר מחרשים מרכזת את פעילויות האשכול:

 

" יש הרבה צעירים ששייכים לקהילת משגב בין אם הם גרים כאן או בין אם הם עסוקים ברקמת מסלול חייהם הבוגרים ברחבי הארץ,מטרת האשכול היא לספק להם מענה הולם,אם בשמירה וחיזוק הקשרים איתם בזמן שהם "בחוץ " ואם בסיפוק צרכיהם של מי שבחרו לחזור או להשאר לגור במשגב.האשכול הינו מערכת בה הצעירים הם העומדים במרכז הכוונה והמחשבה שמאחורי כל פעילות ויוזמה.

 אני מקווה שנגדל מרחב חדש אשר יאפשר בסיס לחזרה של בני משגב הביתה מתוך התחושה כי הם רצויים כאן תמיד."

 

אשכול הצעירים פועל ב-  4 צוותי עבודה ובהם עובדי מועצה (המחלקה לפתוח יישובים והיח' להתנדבות במח' לשירותים חברתיים), ומנציגי הקהילה, מתנדבים בוגרים וצעירים. הצוות יוצר במשותף פעילות בתחומים הבאים:

  • צוות דיור לצעירים פועל במטרה לנסות וליצור אלטרנטיבות מתאימות לצעירים  למגורים ביישובי המועצה.
  • צוות תרבות ופנאי מפיק במרץ אירועים ומופעים מתוך מחשבה על קהל היעד הייחודי,   צעירי משגב.
  • צוות מעורבות חברתית מקיים קשרים ויוצר פעילויות ופרוייקטים עם קבוצות צעירים בוגרי משגב על מנת לשתף אותם בתהליכי החשיבה העתידיים להמשך חיזוק הקהילה הצעירה במשגב.
  • צוות מרכז מידע לצעירים נמצא בשלבי ארגון מתקדמים של מערכת שירותים לצעירים שתכלול מתן מידע והכוון בנושאי תעסוקה והשכלה  לצעירים.

 

דיווחים מהאשכול, אשר נכנס להלוך גבוה בחודשים האחרונים:

·         מונתה רכזת אשכול, אשר אחראית על הנעת התהליכים וריכוז עבודת הצוותים..

·         נפתחה קבוצת בוגרי וצעירי משגב ברשת החברתית פייסבוק (תחת השם "אירועים לבוגרי משגב") בה חברים  כבר למעלה מ-600 צעירים, והמספר הולך וגדל מדי יום.

·         נבחרו  2 סטודנטים בוגרי משגב אשר בתמורה למלגה יפעלו לחיזוק הרשתות החברתיות ושימור הקהילתיות המשגבניק'ית באזורי לימודיהם ובמשגב..

·         הופק ערב מוזיקלי חברתי- בירה ונשירה בפאבלה, אליו הגיעו כ-200 צעירים.

·         ב- 10 למרס יוזמנו צעירי משגב למופע סטנד אפ באשכול הפיס.

·         אורגנה הסעה חינם לצעירים מת"א למשגב בסופ"ש האחרון, עקב העומס החריג בתחבורה הציבורית. מספר הסעות נוספות מתוכננות להמשך השנה.

·         צעירים מכרמיאל וממשגב אירחו וליווי משלחת של צעירים מפיטסבורג במסגרת תכנית "שגרירים צעירים" של שותפות 2000.

אחת המטרות לטווח הארוך היא שילוב כמה שיותר צעירים בוגרים ותושבי משגב בצוותי האשכול ובפעילויותיו.

כאמור, מטרת האשכול לפתח שירותים ופעילויות לצעירים. ככל שיצטרפו לצוותים יותר חבר'ה צעירים, כך נוכל להבין טוב יותר את הצרכים ולפתח מענים מתאימים יותר.

נשמח מאוד לצרף לאשכול כל אדם המרגיש שיש לו מה לתרום (רעיונות ,דעות, סיוע בהפקות חד פעמיות, השתתפות פעילה בצוותים) ורוצה להיות חלק מדרך חדשה .

הפעילות והמעורבות  התנדבותית.

לפרטים נוספים והצטרפות פנו למעין -  b.misgav18.35@gmail.com

23/02/2011 11:11:05
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות