דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

התנדבות...זה אנחנו

צוות חוות רום מחפש מתנדב/ת  העוסק/ת בעבודות אמנות בתחומים שונים, עדיפות לעבודות אמנות בעץ.

ברצוננו לפתוח סדנא של אמנים אצלנו בחוות רום שיעבדו וידריכו חברים המתמודדים עם בעיות נפשיות.

חוות רום נמצאת ליד היישוב כמון, והיא מפעל מוגן במתכונת של חווה, המעסיק מתמודדים שמגיעים לשם שיקום תעסוקתי.

במידה ויש משהי או משהו שזה מעניין אותו , אנא פנו להגר אלקיים - מנהלת שיקום

חוות רום

מס' נייד: 0543017103 

טלפון - 8456858 - 04 

08/12/2016 10:44:34
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית
08/12/2016 10:50:46
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

תושבי משגב, חברי ארגונים ותכניות התנדבות, עובדי מועצה וכל מי שמעוניין, מוזמנים לפנות אלינו עם רעיונות ויוזמות לפעילויות התנדבות קהילתיות לקראת יום המעשים הטובים שיתקיים ב-28 במרץ 2017.

 

רישום פרויקטים ובקשות לסיוע תקציבי מעמותת רוח טובה ניתן לבצע דרכנו עד ליום ראשון ה-1 בינואר 2017. 

שימו לב, מעבר לרעיון טוב, צריך מי שיוביל אותו - וזה עליכם, בסיוע שלנו.

לפרטים: דנה אמיר, היחידה להתנדבות באגף לשירותים חברתיים משגב

04-9990124,  dana@misgav.org.il

 

מה זה יום מעשים טובים?

 

יום המעשים הטובים התחיל בישראל לפני כעשור והוא פרויקט הדגל של עמותת "רוח טובה". זהו יום שיא המסכם פעילות מתמשכת של עשיית טוב, המתקיימת לאורך כל השנה ומקדמת את הקשר הקהילתי, מגדילה ערבות הדדית ומרחיבה מעגלי התנדבות. 

המסר העיקרי ביום זה הוא שמעשה טוב יכול להיות כל דבר- החל מחיוך לאדם ברחוב, הזמנה של קרוב משפחה לארוחת צהרים או ביקור בביתו של שכן קשיש ועד להתנדבות בפרויקטים למען החברה והסביבה כגון שיפוץ וצביעת מעונות יום והוסטלים, ניקיון חופים, מפגשים בין דוריים, ימי כייף לאוכלוסיות נזקקות, הקמת גינות קהילתיות ועוד.

לקראת יום המעשים הטובים עמותות, ארגונים ותושבים מוזמנים לגבש רעיונות לפעילויות התנדבות ולהיעזר ביחידה להתנדבות כדי להוציאם לפועל.

יחידים או קבוצות המעוניינים לקחת חלק ביוזמה, מוזמנים לבחור את העשייה החיובית העונה על העדפותיהם מתוך שלל ההצעות הקיימות באתר ואף ליהנות מאירועים אחרים בסימן עשיית טוב וערבות הדדית. בנוסף, אתם מוזמנים להתרשם ממגוון היוזמות שכבר בוצעו בשנים האחרונות ברחבי הארץ.

22/12/2016 09:34:37
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות