דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

התנדבות...זה אנחנו

 

לקראת יום המעשים הטובים ניתן ליזום פרויקטים קהילתיים/התנדבותיים.

אם אתם מעוניינים להציע ולקיים פרויקט כזה, מוזמנים להיות אתנו בקשר.

רעיונות לפרויקטים ניתן למצא באתר עמותת הרוח הטובה ובפייסבוק "יום המעשים הטובים".

מועד אחרון לרישום פרויקט - 1.1.15

 

 

נשמח לשתף פעולה ולסייע,

דנה אמיר - היחידה להתנדבות משגב

9990124 dana@misgav.org.il

11/12/2014 13:47:48
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

אנשי משגב היקרים,

 

צוות כפר הילדים פנה אלינו לסיוע בחיפוש משפחה מארחת ל-א', ילד מקסים בן 7.

 

הילד א' נשאר בפנימיה במהלך כל החופשות בשל קושי משפחתי מורכב מאוד. צוות כפר הילדים בכרמיאל מחפש עבורו משפחה בה הילדים כבר גדולים אבל לא כ"כ (ילדים סביב גיל הצבא). משפחה שמוכנה להתמודד עם אתגר שטומן בחובו סיפוק ואושר רב:

"אנו פונים אליכם להיות משפחה מארחת עבורו, להזמין אותו אליכם בחופשות הנהוגות. ישנה חשיבות גדולה לאפשרות האירוח בעיקר בחופשות החגים ולאורך חופשת הקיץ."

 

מה זה בכלל משפחה מארחת?

משפחה מארחת היא משפחה שמוכנה לארח ברציפות ולאורך זמן, ילד שמתחנך בפנימייה. ילד שאין לו משפחה או ילד שמשפחתו אינה יכולה לטפל בו ולדאוג לצרכיו. 

המשפחה המארחת מאפשרת לילד לחוות משפחתיות, חום ואהבה.

פעם בשבועיים יוצאים כל ילדי הפנימייה לסוף שבוע בבית, אצל הוריהם או קרובי משפחה. לאחדים מהם ישנם קשיים בשהייה ארוכה בבית  מטעמים שונים.

ילדים וילדות אלו נאלצים להישאר  בפנימייה בחופשות כשחבריהם נוסעים הביתה. 

 

האם הקשר תמיד מצליח?

הדינמיקה שמתפתחת בין הילד למשפחה המלווה ובין המשפחה המלווה לילד אינה שונה מכל דינמיקה בין אנשים, ולכן, לפעמים יש הצלחות ולפעמים אין. אבל, אנחנו מאמינים שלכל ילד מגיעה משפחה, ואנחנו פועלים ללא לאות בשיתוף צוות הפנימייה כדי למצוא את המשפחה המתאימה ביותר.

 

אלו מביניכם אשר מוכנים לפתוח את ביתם ואת ליבם ל-א' המקסים, 

מוזמנים ליצור קשר עם ראש הצוות הטיפולי  מירב פלד  בטלפון  04-9901043 (ניתן להשאיר הודעה ונחזור בשמחה)

 

תודה וחג שמח!

22/12/2014 09:17:01
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות