דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

התנדבות...זה אנחנו

 

עמותת "כלבלאב" עוסקת בהצלה ובטיפול בכלבים נטושים ומציאת בתים הולמים עבורם. הכלבים מתקבלים מתחנת ההסגר הסמוכה של המועצה האזורית מטה וכן ממציאת כלבים נטושים. המעבר לעמותה מעניק להם הזדמנות לאימוץ וסיכוי לחיים טובים. כל כלב שנקלט הוא מבחינת העמותה הצלחה במתן סיכוי למצוא בית חם.


בכל יום מגיעים שניים-שלושה מתנדבים לצורך שחרור הכלבים, ניקיון התאים ומתן אוכל ומים. כשיש זמן ומספיק אנשים, משתדלים להוציא את הכלבים לטיול, אך בעומס העבודה כיום הטיול עם הכלבים לא תמיד אפשרי.


המקום זקוק לעוד ידיים עובדות של אנשים בוגרים היכולים להתחייב לפחות ליום קבוע אחד באמצע השבוע או בימי שבת פעם עד פעמיים בחודש.


הדרישה היא לאנשים שאוהבים כלבים, מעוניינים לתרום מזמנם למען רווחת הכלבים ומסוגלים לבצע עבודה פיסית של ניקוי תאים בסביבה מרובת כלבים (הכלבים ידידותיים ומטופלים). המתנדבים עושים זאת באהבה ובהשקעה אינסופית של זמן ואהבה.


צוות העמותה מבקש: הצטרפו ועזרו לנו לתת לכלבים איכות חיים טובה עד לאימוץ המיוחל.

להתנדבות ניתן לשלוח מייל ל- klavlove.org@gmail.com 
ניתן לאמץ בכל ימי השבוע בתיאום מראש (גם בשבת!) לתיאום אימוצים: 058-5890058

 

אתם מוזמנים גם להיכנס לאתר העמותה www.klavlove.org .

04/06/2013 12:00:09
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות