דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

התנדבות...זה אנחנו

ב"בוסתן נוף משותף" מרכז רב תרבותי לחקלאות מסורתית מקיימת, במעלה הדרך למצפה אבי"ב, תוקם קשת בענן - "קשת תקווה" המסמלת את התקווה לשלום ושותפות בין תרבותית. במהלך יולי 2014, שלושים צעירים וצעירות בני 17-27 מחו"ל (18) ומהארץ (12) יבנו את הקשת במשך שבועיים ובשבוע השלישי יטיילו יחד בארץ. ב2015 ייצאו הישראלים לחו"ל לפרויקט בניית קשת במקום נוסף. הקשת נשארת בבוסתן כמתקן משחקים לילדים ומסמלת את התקווה לחיי שיתוף פעולה ושלום.

 

אנו זקוקים לעזרתכם!                                                                                                                     

 דרושים:

 

·        רכז בהתנדבות: לאיתור המשתתפים הישראלים – צעירים/ות יהודים (6) וערבים (6) והכשרתם לקראת המפגש עם הצעירים מחו"ל (היכרות עם הפרויקט, גיבוש הקבוצה, קיום דיאלוג והתנסות בעשייה בבוסתן. סה"כ 3 מפגשים בני 3 שעות כל אחד)

 

·        משתתפים: צעירים/ות בני 17-27 המעונינים/ות להשתתף בפעילות שתכלול לינה, הכנת ארוחות בשטח, הקמת הקשת בלווי מקצועי ופעילות חברתית תרבותית. תיתכן אפשרות של ארוח בבתים של 1-2 אורחים מחו"ל.

 

כמו כן , דרושות לנו תרומות למימון המזון, הלינה וההסעה של המתנדבים המשתתפים בפרוייקט.
כל התרומות יועברו ל"קרן עמרי" עמותה לזכרו של עמרי גולדין שנהרג בפיגוע במירון

ב-4.8.2002.

 

 

פרטים נוספים באתר: בוסתן נוף משותף


כל המעוניין לסייע מוזמן לחזור אלי לטלפון – 052-5344929
 – אמירם גולדין.

 

 

 

 

18/03/2014 15:13:23
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

 

רכז/ת מתנדבים לבית אילדן - בית בלב

בית אילדן, הנמצא בלב שכונה שקטה בקרית מוצקין, נבנה עבור אוכלוסייה מבוגרת, בסטנדרט יוקרתי ובאווירה ביתית. במקום כ-400 דיירים והוא מאפשר המשך ניהול אורח חיים עצמאי, פעיל ושוחר תרבות.
דיירים בבית מתנדבים במגוון תחומים, העברת חוגים, פתיחת פאב וכדומה.
הנהלת המקום מחפשת מתנדב/ת נמרצ/ת, בעל/ת יכולת ארגון טובה, יחסי אנוש מעולים ודרכי נועם, לסיוע בהפעלת המתנדבים. 
אדם שיידע לרכז ולנהל את תחום ההתנדבות באופן מקצועי, ברגישות ועם הרבה תשומת לב.

לפרטים – מזי אורן, mazi_o@bbalev.co.il ,0526780761

27/03/2014 11:37:45
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

 

מתנדבות "אם לאם בקהילה" ממשגב וכרמיאל הוזמנו להרצאה אשר הוענקה להן כמתנה ע"י חב' חוגלה/ קימברלי לרגל 50 שנות פעילותה בישראל.

ההרצאה, אשר עסקה בנושא הייתה חוויתית ואפשרה למשתתפות לפגוש את האימהות שלהן כפי שהיא מתבטאת במציאות היומיומית  המורכבת.

המרצות, תמר מור סלע, עיתונאית ומחברת הספרים "להיות אימא" ו"הורים ללא סוף" ודפנה נוימן, היוזמת והמנהלת הארצית של תכנית "אם לאם בקהילה".

 

"אם לאם בקהילה" היא תוכנית קהילתית לליווי ותמיכה באימהות לאחר לידה. במסגרת התוכנית מוקמת רשת של נשים מתנדבות שמלווה את האם הטריה בביתה, אחת לשבוע, למשך תקופה של בין שלושה חודשים לשנה. התכנית מאפשרת מפגש בלתי אמצעי בין נשים שונות בתוך הקהילה.

 

 

לפני 13 שנים הוקמה התכנית במשגב והיום היא נלמדת במכללת אורנים, פועלת בכ – 20 רשויות ברחבי הארץ, ומשנת 2004 מופעלת על ידי "שדמות" – מרכז למנהיגות בקהילה.

 

במשגב, מופעלת "אם לאם" על ידי האגף לשירותים חברתיים, היחידה להתנדבות.

המועצה, רואה חשיבות רבה בתוכנית ובתרומתה לקהילה.

שיפי לוינר מרכזת את התוכנית, מדריכה ומלווה את המתנדבות הותיקות ומדי שנה נפתח קורס הכשרה מקצועי למתנדבות החדשות.

 

בתוכנית במשגב פועלות כ 30 מתנדבות. לאחרונה הצטרפו למעגל המתנדבות שתי אימהות אשר קיבלו בעבר מתנדבת של התוכנית. לאחר שילדו והחליטו להצטרף השנה למעגל ההתנדבות כמתנדבות בעצמן.

 

 

תודה לכל המתנדבות היקרות אשר ללא מחויבותכן, ההשקעה מזמנכן, הרצון הטוב לעזור, לתמוך ולהיות שם עבור האימהות – כל הדבר המופלא הזה לא היה קורה.

 

קורס מתנדבות 2014 הסתיים עתה, נשים המעוניינות להצטרף למשפחת "אם לאם בקהילה" מוזמנות ליצור קשר עם שיפי 054-4772266

27/03/2014 12:00:35
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות