דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

התנדבות...זה אנחנו

על קצה ההר בקיבוץ אשבל שוכנת פנימיה קטנה, לנוער בסיכון גבוה שהחליט לא לוותר. נערים ונערות מכל העדות שהחליטו שלא יכנעו לנסיבות חייהם, ויקבעו בעצמם מה יהיה עתידם. במשך 3 שנים חניכים ומדריכים יחד עובדים קשה כדי להכין כל חניך בצורה הטובה ביותר לחיים. בוגרי הפנימיה מתגייסים לצה"ל ולשירות לאומי, ורבים מהם אף חוזרים לשכונות כמדריכים במטרה לתרום לקהילה ממנה באו. 

חניכי אשבל מזמינים את קהילת משגב והסביבה לערב גיוס כספים לטובת המסע לפולין. בערב, שיתקיים ביובלים ב-19/1 בשעה 20:30, תעלה ההצגה "הנחשול", הממחישה כמה קל להפוך לעדר, ואיך פועל הפשיזם. כל שחקני ההצגה הם חניכי הפנימיה החברים ב"תאטרון אפקט", אשר התגייסו לעזור לחבריהם משכבה י"ב לאסוף דרך ההצגה את הסכום הנדרש למסע.

 

15/01/2012 11:59:01
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

 

משפחת "אם לאם בקהילה"  פותחת קבוצת הכשרה חדשה למתנדבות

 

"אם לאם בקהילה" הינה תכנית קהילתית-התנדבותית הפועלת במשגב, כשרות לקהילה מטעם המחלקה לשירותים חברתיים, היחידה להתנדבות.

 

במסגרת התכנית עוברות אימהות ותיקות הכשרה מקצועית, המאפשרת להן לתמוך באימהות לאחר לידה, במהלך השנה הראשונה לחיי התינוק.

 

 

קורס הכשרה למתנדבות חדשות יתקיים בימי שני בערב. מפגש ראשון יתקיים ב - 6/2/2012 בין השעות 22:00 - 20:00

להרשמה: שיפי לוינר - רכזת התוכנית 0544-772266

shifile@hotmail.com

 

 

 

23/01/2012 10:53:52
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות