http://www.facebook.com/pages/%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%A6%D7%94-%D7%90%D7%96%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%92%D7%91/190731637642996 שבילים ברשת

תיירות במשגב

 

ניתן ליצור קשר טלפוני לתאום סיור דומה במועד אחר

 

תגובה אחרונה ב-28/03/2017 15:12:45

 

מסלול טיול מרתק לרכס מתלול צורים (ליישובי "הכתף") הכולל תצפית מרשימה על בקעת בית הכרם. ממערב מפרץ חיפה וממזרח בקעת בית הכרם עד הרי גולן...("הושט היד...")

המסלול הרגלי לוקח אותנו במורדות נחל יצהר, בין מטעי קיווי לעצי חורש ואל "מערת הנביא המתבודד" וכולל קטעים הרפתקניים (מתאימים גם לילדים) בם- עליה בסולם אל המערה והליכה במעביר מים ארוך אל עבר הישוב ג'וליס.

את היין יספקו לנו שני יקבים מובחרים- יקב שטרן הנודע ביינותיו המשובחים ועטורי הפרסים ובאירוח החם (פתוח בשבת) ויקב כישור- על סיפור הכפר הייחודי בו חברים "אנשים עם צרכים מיוחדים" , נהנה מהכרם הנושק ליקב ומטעימות היין ונשמע על שאר המלאכות בם עוסקים חברי הכפר (סגור בשבת).

אם בחוויה ייחודית תחפצו- תוכלו לצאת למרעה עם עדר עיזים ורועה מסור אשר יסביר לכם על הקשר בין בריאות העז , צמחים ייחודים ומניעת שריפות.

ומה עוד? כפר ביזנטי עתיק, מערות קבורה עם הפתעה....וכמובן סיפורם של שני ישובים על ההר.

תובל- על תרבות החגים שלו ופלך- על צעירים, שיתופיות ו"תיקון עולם".


** מסלול הטיול יותאם להרכב הקבוצה, התקציב , יום ועונת הביקור.

מחכה לכם על הרכס

אבירמה האריס


קצת עלי: מתוך אתר: "אוצרות הגליל" :


אבירמה האריס, בוגרת קורס מורי דרך באוניברסיטת חיפה מדריכה בעברית ובאנגלית.

 כבעלת שני תארים אקדמיים, באגרונומיה ועבודה סוציאלית, בשילוב ידע מעמיק ,רחב יריעה, ובתוספת הומור, היא מעבירה 'טיולים אקלקטיים', כפי שהיא מכנה אותם.

אבירמה מציעה מגוון טיולים, שבחלקם מסלולים שהרכיבה בעצמה, ומשלבים אתרים, תרבות, טעמים ועוד.

טיולים במהלכם תמששו ותריחו, תטעמו ותנשמו עמוק, ובעיקר: תכירו את הסיפור האנושי – זה שמאחורי המבנים, מאחורי ההיסטוריה, מאחורי הנופים, מאחורי הנוף האנושי האתני המרתק של הגליל – אם באגדה ואם בעובדה, בצ'יזבט או באמת, ואם בתערובת של השניים, כשאי אפשר לדעת היכן מסתיים הבידיון ומתחילה המציאות.

ואתם יודעים מה? – תיהנו כל כך, שלא יהיה אכפת לכם!

Facebook:    לרשותכם שני דפי פייסבוק:

Avirama Harris-tour guide

 

Avirama Harris