http://www.facebook.com/pages/%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%A6%D7%94-%D7%90%D7%96%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%92%D7%91/190731637642996 שבילים ברשת

יומן ספורט

 

הפועל בן משגב


לקראת טורניר סוכות החמישי 24.9.13

 

 

קבוצת הכדורסל בוגרים, הפועל בן משגב, נערכת לקראת עונת משחקים חמישית אשר תחל בחודש אוקטובר הקרוב.

 

את ההכנות תציין הקבוצה בטורניר סוכות המסורתי, ה-5 מאז נוסדה הקבוצה. השנה, ייקחו חלק בטורניר קבוצת הנוער של משגב בהדרכת המאמן גיא כהן וקבוצת הפועל אלונים בה משחק יואב פויירשטיין שגדל ושיחק במחלקת הנוער של משגב במקביל לבן.


קבוצת הכדורסל הפועל בן משגב היא קבוצת כדורסל שהוקמה לזכרו של בן סלע ז"ל.
בן, בן קורנית, שיחק במחלקת הכדורסל במועצה האזורית משגב עד גיוסו לצבא.
בן נפל במלחמת לבנון ה-2.


קבוצת הכדורסל היא קבוצת בוגרים, שחקניה תושבי המועצה האזורית משגב. הקבוצה משחקת בליגה ב' בוגרים של איגוד הכדורסל באזור חיפה והמפרץ, ואולמה הביתי - אולם הספורט בבית הספר הר שכניה. האולם סמוך ל"דרך של בן".


הקבוצה הוקמה על ידי רביב צור, קורנית. בנעוריו של בן, שימש רביב כמאמן ורכז ענף הכדורסל במשגב וליווה את בן לכל אורך תקופת בגרותו. קשר מיוחד התפתח על רקע הכדורסל, מה שהביא את רביב בהמשך, לפנות אל יהודית ויוסי סלע, ההורים השכולים, בבקשה להנציח את בנם דרך הכדורסל.


הרעיון מאחורי הקבוצה היה בניית קבוצה בה ישחקו תושבי משגב בלבד, אשר תהווה קבוצה ובית עבור בוגרי משגב השבים אליה לאחר צבא, טיולים או נישואין.

בין שחקני הקבוצה משחקים גם חברים, בני מחזור של בן, שגדלו עמו בענף הכדורסל. ביניהם: דרור גילעםיואב עשהאלגדעון לוינסון ואבירם גוטליב.
יחד עימם משחקים בקבוצה: רועי גונןאסף שילהיובל ברנוביאיר יעקוביאסי אוקניןגל אגוזינועם חלפוןאודי בוצ'ין ושי בוצ'יןאופק בהרבניר ויסבורדנטע גרובמןאלעד עירון ועומרי גוטליב.


הקבוצה מתפקדת כיחידה מאוד מאוד מגובשת. את הקבוצה מאמן רביב צור, ויוסי סלע, אבין של בן, משמש כמנהל קבוצה מסור. מפנק, תומך, מעודד וצוחק ומסייע לשחקנים בכל פרט ופרט. מאחורי הקלעים תומכות יהודית סלע, אימו של בן, היוצקת לקבוצה תכני הוואי ותרבות, ואיילת צור בפרטים הקטנים.


השחקנים גאים ונהנים להיות חלק מהקבוצה. מעיד על כך שי בוצין, מורשת, שלא אחת התבטא ואמר "אני נהנה ואוהב את הקבוצה, השחקנים וכל מה שקורה סביב הקבוצה".

 

בקבוצה תומכים מחלקת הספורט במשגב וענף הכדורסל, ספונסרים שתורמים לקבוצה, ביניהם דלית תורג'מן, יובלים, וחברת "תורג", קידן אילני, יעד, מחברת "S.P.S.", שאף שיחק בקבוצה מספר שנים, והלל פלמון, קורנית, מחברת "ד.פ.א.". 

 חשוב לציין, להודות ולהוקיר, את התומכים והמסייעים לקבוצה לאורך שנים, ביניהם בני הנוער, העושים את מזכירות המשחקים בהתנדבות: יונתן יעקובי (שכניה), עומר דיטל(קורנית), כינר צור (קורנית) וצליל צור (קורנית) שאף צילמה את הצילום הקבוצתי המצורף.

טורניר סוכות יתקיים בחול המועד סוכות, יום שלישי, ה 24.9.2013, החל מהשעה 17:00 באולם הספורט בבית הספר הר שכניה. 
תושבי משגב וחובבי כדורסל מוזמנים לצפות במשחקים, לקחת חלק בתחרויות היתוליות שישולבו בתכנית וליהנות.

תכנית הטורניר כוללת 3 משחקי כדורסל בין הקבוצות שייטלו בו חלק, תחרויות בשיתוף כלל הקהילה והאוהדים, ובסיומו ייערך טקס וחלוקת גביעים. את האירוע יכבד בנוכחותו מר רון שני, ראש המועצה האזורית משגב.


נכתב ע"י: רביב ואיילת צור

10.9.13, 11:30

 

צילום קבוצתי - הפועל בן משגב עונת משחקים 2013-2014

מימין לשמאל - 
עומדים בשורה עליונה: עומרי גוטליב, נועם חלפון, אבירם גוטליב, דרור גלעם, אופק בהרב, אלעד עירון, ניר ויסברוד, ירון זינו, רביב צור - מאמן.

עומדים שורה אמצעית: יהודית ויוסי סלע, הוריו של בן.

כורעים שורה תחתונה: שי בוצ'ין, יובל ברנוב, אודי בוצ'ין, אסף שילה, יאיר יעקבי, רועי גונן.

חסרים בצילום: גל אגוזי, יואב עשהאל ונטע גרובמן.