http://www.facebook.com/pages/%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%A6%D7%94-%D7%90%D7%96%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%92%D7%91/190731637642996 שבילים ברשת

יומן ספורט

 

 

 

קורס נטורופתיה שנה א' - שלוחת משגב ווינגייט

 

 לימודי נטורופתיה

הנטורופתיה היא מקצוע המחר. מקורות הנטורופתיה ברפואה הטבעית העתיקה והיא צועדת קדימה לקראת המחר כרפואה מונעת מחלות. הנטורופתיה היא דרך חיים ותפיסת ריפוי, המבוססת הן על הרפואה הטבעית המסורתית והן על מחקר מודרני ולשיטתה המפתח למניעת מחלות ולטיפול בהן מצוי אצל האדם.

 

בואו ללמוד אצלנו בגלל האיכות, המצוינות והמקצועיות

 

קישור מסלול לימודי נטורופתיה:

 http://www.wingate.org.il/Index.asp?CategoryID=1338&ArticleID=5217

 

 

טורניר סוכות (מספר 2) לזכרו של בן סלע ז"ל, מקורנית, שנפל במלחמת לבנון השנייה

בעונת המשחקים 2009-2010, הוקמה קבוצת הכדורסל הפועל בן משגב, על שם בן סלע ז"ל, קורנית.

בן שיחק כדורסל במחלקת הספורט במשגב עד גיוסו לצה"ל.

 

תחילת עונת המשחקים 2009-2010 צויינה בטורניר כדורסל שהתקיים בסוכות תש"ע במורשת.

בטורניר לקחו אז חלק ארבע קבוצות המשחקות בליגה ב'.

 

השנה, נמשיך במסורת זו.  טורניר כדורסל לקבוצות בוגרים בליגה ב', יתקיים באולם הספורט במורשת ביום שלישי, 28.9.2010, חול המועד סוכות, החל מהשעה 17:00.

בין הקבוצות שיקחו חלק בטורניר השנה:

ראש פינה, אלונים, גוש זבולון, וקבוצת הפועל בן משגב.

הציבור מוזמן להגיע, לעודד, וליהנות מאוירת הכדורסל האינטימית באולם.

 

קבוצת הפועל בן משגב מונה 17 שחקנים ביניהם שחקנים שגדלו עם בן, חבריו, תושבי משגב ותיקים. כמו כן, הצטרף לקבוצה השחקן הותיק אליפז בלהואה, תושב כרמיאל ששכל את בנו נדב במלחמת לבנון השניה.

 

נותנות החסות השנה: טבע הגליל – חברה המייצרת מוצרי טיפוח טבעיים, ורשת O-Live לתיירות כפרית בישראל.

 

כאמור, הציבור מוזמן להצטרף, ליהנות מכדורסל משגבי ואוירה נהדרת

בברכה,

רביב צור, מאמן הקבוצה.

לפרטים נוספים לחץ:  ביומן

 


 

 

 

 

 
 19/09/2010 
 
אחרי החגים או החזרה לשגרה

כמה פעמים רציתם להתחיל "לעשות ספורט" ולא התחלתם? אולי דיאטה? וגם זה נדחה. 
סידור שולחן העבודה, הפסקת עישון ועוד ועוד ועוד....

כמה פעמים נשברה השגרה שלכם וחשבתם שלא תוכלו לחזור אליה?
 

אחרי החגים או החזרה לשגרה

גילי גולדצויג ומיכל יערון – לעוף פסיכולוגיית ספורט מתקדמת

מיכל מייעצת במחלקת הספורט במשגב מספר שנים. הייעוץ ניתן לצוות מחלקת הספורט וכן למשתתפי המחלקה.

כמה פעמים רציתם להתחיל "לעשות ספורט" ולא התחלתם? אולי דיאטה? וגם זה נדחה. 
סידור שולחן העבודה, הפסקת עישון ועוד ועוד ועוד....

כמה פעמים נשברה השגרה שלכם וחשבתם שלא תוכלו לחזור אליה? (ראה טיפ בלי להתכוון...)

"אחרי החגים" הוא מושג שהפך אצלנו כמעט זהה לאמירה שזה לא ממש הולך לקרות. אחרי החגים מצטרף ל"מחר", "ביום ראשון", "שבוע הבא", "תחילת החודש". חשבתם על כל ההבטחות שהבטחתם לעצמכם בתחילת כל שנה  ולא באמת עמדתם בהם?

אז מה בעצם קורה כאן? נראה שיש כאן שילוב בין הנטייה הטבעית לדחות משימות ומטלות שנראות לנו קשות, מסובכות ולא נעימות יחד עם הצורך שלנו ל"פתוח דף חדש", "להתחיל מחדש". דחייה לאחרי החגים היא לכאורה הפתרון המושלם – גם עושים מה שצריך לעשות וגם לא עושים ביחד. אנחנו אומרים לעצמנו "זה לא שאנחנו לא עושים את זה אנחנו עושים רק לא בדיוק עכשיו". הבעיה היא שהגישה הזו גורמת לנזקים עצומים. בטווח הקצר חשים הקלה כי אנחנו לא צריכים להתמודד עם מה שמפחיד אותנו בטווח הארוך אנו רק צוברים עוד ועוד קשיים, משימות שהיו יכולות קלות או אפשריות אם היינו מתחילים אותם בזמן ופורשים אותם נכון על פני לוח הזמנים שלנו הופכות לקשות מנשוא או לבלתי אפשריות לחלוטין.

ומה לגבי התחלה חדשה – התחלה חדשה היא הצורך להרגיש שאנחנו מתחילים משהו ללא המשא של העבר, הקושי הוא שאנחנו נתפסים לתאריכים או מספרים "סנטימנטליים", שנה חדשה, עונה חדשה, יום ראשון וכו'. מה שמשתלב מצוין עם הנטייה לדחות.

אז מה עושים?  מבינים שהתחלה היא ענין של החלטה פנימית ולא של תאריך חיצוני, התחלה חדשה יכולה להיות בכל רגע. מבינים גם שהדברים שקשים לנו או שאנחנו נמנעים מהם הם כנראה הדברים שצריך לעשות ראשונים (במקום להגיד אחרי החגים אפשר להגיד נעשה את זה עכשיו ואחר כך לא נצטרך יותר לחשוב על זה). תמיד אפשר לעשות משהו. נחשוב על ספורטאי שחזר מפציעה – הוא יכול להגיד לעצמי העונה הזו כבר אבודה ממילא נתחיל לעבוד בעונה הבאה. אבל הוא יכול לבחור גם להתחיל הרגע ולעשות מה שהוא יכול עכשיו. אולי הוא לא יקח את התחרות הקרובה אבל ודאי שהאימונים יתרמו. או למשל, לחזור לכשר ולהתחיל בפעילות גופנית – למה צריך לקבוע מועד של מחר, יום ראשון או שנה חדשה. למה להתחיל עכשיו הרגע ולסמן זאת ביומן כהתחלה חדשה. שהרי הרגעים הראשונים הם הקשים ביותר ולדחות אותם לא ממש עוזר אלא רק מעצים אותם. יותר מכך, הרי אם נתחיל אז כל יום אנחנו כבר יום אחד קדימה מעבר לרגעים הכי קשים.....

נסו להתחיל הרגע הזה עכשיו ותראו שזה יותר פשוט ממה שזה נראה....
לעוד טיפים