http://www.facebook.com/pages/%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%A6%D7%94-%D7%90%D7%96%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%92%D7%91/190731637642996 שבילים ברשת

יומן ספורט

                 

 נגה - ההצלחה של כולנו

 

הישגה של נגה שסיימה ביום רביעי את אליפות העולם במקום החמישי  הוא הישג חסר תקדים ומהווה את התוצאה הטובה בכל הזמנים של רוכב או רוכבת ישראליים. הגאווה שהסבה רכיבתה לישראל, לענף האופניים, למשגב ולקבוצה היא אדירה ומגיע לנו- לכולנו לעצור לרגע וליהנות מההצלחה .

ישנה אמרה עתיקה האומרת כי "להצלחה אבות רבים אך הכישלון הוא יתום", אצל העוסקים בספורט תחרותי רק חצי הוא נכון, לכישלונות הספורטאים אחראי תמיד המאמן ורק הוא, זהו תפקידו לזהות כל בעיה למצוא פתרונות ולטפל בהן בזמן, תפקיד שאר המערכת (הספורטאי, המשפחה, בית הספר וכו') הוא לשתף ולעדכן על מנת לתת למאמן את הכלים הטובים ביותר לניתוח המצב בצורה הטובה והנכונה ביותר .

לשמחתנו הפעם אנחנו עוסקים בהצלחה... ההצלחה של נגה היא תוצר של סביבה תומכת ושל מספר רב של גורמים וזוהי הזדמנות טובה להזכירם ולהודות להם:

כמובן שבראש ובראשונה נגה עצמה, כשרון, התמדה רבת שנים, רצינות,עבודה קשה ומקצוענות באימונים, היכולת לשים עצמה במצבים של תחרות ולהתמודד איתם בכבוד, לצאת ממשברים פעם אחר פעם בלי לוותר ועוד אינספור תכונות שהופכות ספורטאי(ת) לאלוף.

חוץ מגנטיקה טובה המשפחה אחראית במידה רבה לעיצוב האופי הנ"ל, מחויבת לויתורים אינסופיים , להסעות, לתכנון כל חיי המשפחה מסביב לחיי וצרכי הרוכב, תמיכה רגשית (המון חיבוקים, נשיקות וניגוב דמעות) ולצערנו גם הרבה כסף, כסף ועוד כסף.

רוכב טוב, בעיקר בתחילת דרכו זקוק לקבוצה שתתמוך, תפרגן, תמשוך, תעודד, תלמד ותלווה  החל מאימוני השטח הראשונים בהם על כל אי הצלחה יקבל הרוכב ניסיון נוסף, סבלנות וחיזוקים ועל כל הצלחה יקבל תשואות ועד אימוני השבת ומחנות האימונים בהם כל אחד דוחף את חברו למקומות חדשים של מאמץ ו"סבל". אנחנו מתפקדים כחברים ומשפחה זה לזה, סובלים את הקריזות והקפריזות אחד של השני אך נהנים מהרבה חיי חברה וצחוקים שהופכים את עבודתו התובענית של רוכב האופניים לנסבלת ומהנה.

ישנם עוד דברים רבים כמו יער שגב שהינו אחד ממתקני האימונים הטובים בעולם, הצוות המקצועי של הקבוצה ובפרט מיכל יערון העוסקת בהכנה המנטאלית, מחלקת הספורט במרכז הקהילתי (בעיקר לשלומי העומד בראשו) והמועצה שנותנות לנו גב לוגיסטי, בית הספר שמגלה התחשבות בצרכי הרוכבים ההישגיים, נמרוד בן-דוד מ- GIANT ישראל שהעמיד לרשותה שני זוגות אופניים מהטובים בעולם, לבני על העיסויים ועוד רבים וטובים.

ובאמת צריך לזכור שלכל אחד מאיתנו שאמר מילה טובה, עודד בתחרויות, חיזק, ליווה בשבת, הסיע או סתם פירגן   יש חלק בהצלחה הזו.

תפקידנו הוא לא לנוח על זרי הדפנה להמשיך ולקדם את הכישרון האדיר הזה וכפי שנוכחנו עם כשרונות נוספים רבים יונתן, טל, רועי שייצגו את ישראל השנה באליפויות אירופה, עולם ואולימפיאדה ועוד ניצנים והבטחות רבים להמשיך ולייצר אלופים  בכל הגילאים וסגנונות הרכיבה ותוך כדי כך לא לשכוח את אהבתנו והנאתנו הגדולה מהספורט הנפלא  הזה שלוקח כל אחד ואחת מאיתנו למקומות חדשים ומופלאים.

 

                                                                                                            עוז :-)

       

שלום לכולם,

 

זה לא שאני טיפוס יותר מדיי רגשן (או שכן)

 

אבל אתמול הרגשתי גאווה להיות שייך לטים מישגב אפילו יותר מפעמים שחלקכם עומד על הפודיום בתחרויות.

 

 

זה הייחוד שלנו : התמיכה,העידוד,החברות...... וזה מה שמוביל אותנו לתוצאות . כבוד להיות חלק ממשפחה כזו.

 

אז שוב הידד לנוגה והידד לעוזיק שגידל אותה ולהורים התומכים.............

 

כמה תמונות מאתמול -

 

 

 

יואב

 


ריצת ניווט לזכרו של בן סלע

הניווט מתקיים לזכרו של בן סלע מקורנית, שנפל במלחמת לבנון השנייה בהיותו בן 24

ריצת הניווט תתקיים ביום שישי 9/10/2009, במשגב בפארק אוסטרליה החל משעה 9:00.

לחץ לפרטים נוספים

 

 

סיום עונה חלומי לנגה כורם

כאשר חזרה נגה מאוסטרליה היא הופתעה  לגלות בשדה התעופה משלחת שמחה של חברי קבוצתה TEAMISGAV, הצוות והמשפחה. לאחר קבלת הפנים השמחה והמרגשת, נסעה הקבוצה לתל אביב לחגיגה קצרה. שינה קצרה ונגה מצאה עצמה שוב בשדה התעופה והפעם בדרכה לשוויץ.
ביום שבת (12.09.2009)  עשתה עוד היסטוריה קטנה  כאשר סיימה במקום החמישי בגביע העולם  בCHAMPERY.
זהו שוב הישג ראשון מסוגו ומדהים נוסף לענף אופני ההרים הישראלי ולרוכבת המוכשרת והפעם בסבב גביע העולם הוא ליגת האלופות של אופני ההרים. סבב זה מתאפיין במסלולים טכניים וקשים, בקהל צופים רב (לתחרות בHOUFALLIZE- בלגיה הגיעו השנה כ50,000 צופים!!!) וכמובן ברוכבים והרוכבות הטובים בעולם.
הזינוק של נגה היה טוב והיא התמקמה בעשירייה המובילה.  כבר במהלך הקפת הפתיחה אשר ארכה כשני ק"מ שיפרה נגה עמדות וטיפסה עד למקום השלישי אותו שמרה עד להקפה השנייה בה בעקבות כאבים חזקים בחזה נחלשה ונעקפה על ידי שתי רוכבות.

בשבת האחרונה, קצת לאחר כניסת השנה, בעוד רובנו מתאוששים מארוחת החג והיין נחתם סבב גביע העולם, עם התחרות השמינית בסבב שנערכה בשלדמינג אוסטריה,  בו זכתה נגה במקום הרביעי והמכובד.
המסלול שהתאפיין בעליות מפרכות ותלולות נחשב לאחד הקשים בסבב היוקרתי והצריך כושר גופני ויכולת טיפוס טובים במיוחד.

מנצח מקצה עלית חוזה הרמידה הספרדי, בעל מדליית כסף אולימפית, היטיב להגדיר את המסלול כאשר אמר"It's a Fucking steep Course, It is race for real machos"    עבור נגה,הייתה זו התחרות האחרונה בחו"ל השנה, עם סיום התחרות  שיתפה אותנו נגה בתחושותיה- "אני שמחה מאוד שהוכחתי לעצמי שאני יכולה לרכב כשווה מול הטופ בעולם גם על מסלול שאינו בעל אופי טכני. מאוד רציתי להביא הביתה מדליה ראשונה בגביע העולם, אבל התוצאות האחרונות שלי באליפות וגביע העולם, נותנות לי הרבה תקווה לעתיד".
מאמנה האישי של נגה, עוז דודאי אמר כי "לא יכול היה לקבל מתנת חג טובה מזו שקיבל מנגה. מתנה שתחילתה בהישגה המדהים של נגה במקום החמישי באליפות העולם בקנברה והמשכה בהישגים הנוכחיים, אנחנו מהווים הוכחה לכך שעם מערכת מסודרת של אימונים ומסגרת תומכת ניתן לייצר כאן בישראל רוכבים ברמה הגבוהה ביותר בעולם ".
נגה כורם חברת קבוצת TEAMISGAV ונבחרת ישראל רוכבת בחסות חברת GIANT ישראל.
 

22/9/2009

לאתר מחלקת הספורט משגב