http://www.facebook.com/pages/%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%A6%D7%94-%D7%90%D7%96%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%92%D7%91/190731637642996 שבילים ברשת

יומן ספורט

 

 

טורניר כדור רשת במרכז מירב-חוף הכרמל

 

בשבת חמימה בתאריך 25/2 נערך  ע"י המרכז הישראלי לכדורשת נשים טורניר כדור רשת נשים במרכז מירב שבחוף הכרמל.
8 קבוצות מרחבי הצפון לקחו חלק בטורניר, את משגב ייצגו בנות גילון  המכונות "גילונרשת" .

יחד עם הקבוצה מגילון הגיעו בני משפחה - אוהדים מחופשים במיטב התחפושות נושאי כלי עידוד ורעשנים, ולא הפסיקו להריע לקבוצה.

בנות "גילונרשת" הפגינו במהלך המשחקים רמה גבוהה, נחישות וחדוות משחק על אף שהיה זה  להן מפגש ראשון מסוגו.

במהלך הטורניר שיחקו הבנות מול קבוצות בעלות מסורת ארוכת שנים בענף הכדור רשת, אך לא נפלו מהן והוכיחו את הפוטנציאל הטמון בהן.

את הקבוצה מאמנת נועם עידן ,שחקנית הפועל משגב בכדור עף – "זהו פרוייקט חדש עבורי ועבור משגב שאני נהנית לקחת בו חלק. שמחתי לראות את היוזמה של הבנות לעזוב הכל ביום שבת ולהגיע לטורניר. מעל הכל אני מרוצה מהאופי שהבנות הראו ומרמת המשחק שהן הציגו".

בטורניר נכח הרכז המקצועי של משגב גיא שמאי - " נהנתי ושמחתי לראות את בנות גילונרשת משחקות בכזאת נחישות, יכולת ומוטיבציה.  היה פשוט תענוג לראות את קבוצת המעודדים שהגיעו לתמוך בבנות ולא הרפו עד הנקודה האחרונה ".

 

חשוב להזכיר כי במשגב מתאמנות 3 קבוצות נשים  בכדור רשת בשלוחות:משגב גילון ושכניה ,
ההשתתפות  לנשים המנויות במועדון כפרי משגב הינה ללא תשלום ומהווה חלק מהטבת המנוי .

 בהזדמנות זאת אנו מציעים לכל בנות ונשות משגב באשר הן להצטרף לפעילות המדהימה הזו.

 

רשמה:נעם עידן-מאמנת-יובלים

 

 

מרוץ השליחים הראשון בישראל "הר לעמק",  בשיתוף עם מועצה אזורית משגב

 

בימים אלו מתאמנים אלפי רצים בכל רחבי הארץ, ממושב הודיה בצפון הנגב ועד מושב נוב ברמת הגולן למרוץ יוצא הדופן שהגיע לארץ לפני 4 שנים- מרוץ השליחים "הר לעמק" שהפך לאחד מאירועי הספורט הבולטים והייחודיים בישראל."הר לעמק", בחסות נייקי ישראל הינו מרוץ ייחודי הנמשך 24 שעות ביום ובלילה למרחק של 215 ק"מ בטוואי שטח בין נופיו המדהימים של הצפון, ומשלב חוויה ספורטיבית אישית בשיתוף פעולה קבוצתי וריצה בשטחים פתוחים.

 

"הר לעמק" ייערך השנה בין התאריכים 3-4/5/2012 בו ישתתפו 2500 רצים מכל רחבי הארץ, אליהם יצטרפו מאות בני משפחה, חברים, מלווים ומתנדבים.

 

המרוץ יתחיל ב- בבוקר יום חמישי (7:00) באתר "האריה השואג" בתל-חי, ממשיך לאורך הנופים של עמק החולה, הכנרת, הרי מנשה, עמק יזרעאל, ומסתיים בבוקר יום שישי (10:00) ביישוב הקהילתי תמרת. בשטח מועצה אזורית משגב יעבור המרוץ,  עם שתי תחנות עצירה בבקעת בית נטופה ובאבטליון.

 

"הר לעמק" פועלת כעמותה ללא מטרות רווח. מקימיה רואים בה מפעל חיים של אהבה לריצה ואהבת הארץ וביחד עם מאות מתנדבים תורמים מזמנם יומם וליל במטרה להוציא אל הפועל את האירוע שהפך למשעת נפשת של כל כך הרבה אנשים.

 

מספר המשתתפים הגבוה ואלפי המלווים של הקבוצות, ביחד עם פוטנציאל ההתרחבות בשנים הבאות הופך את "הר לעמק" לאירוע עם פוטנציאל גבוה לתרומה משמעותית לתיירות ולעסקים באזור. עמותת הר לעמק מאמינה ששיתוף הפעולה עם מועצה אזורית משגב כמו גם עם שאר המועצות האזוריות בהן עובר תוואי המרוץ יעניק למרוץ נפח קהילתי ברוח האזור ויאפשר פתיחת ההרשמה למספר גדול בהרבה של מספר משתתפים ולהפוך לאירוע משמעותי ושריר בצפון.

 

הרשמה ופרטים בקרוב