דבר העורך

 

לחובבי הספורט במשגב,

 'יומן ספורט', מהווה ערוץ תקשורת נוסף עבורכם

בו אנו מפרסמים מידע על אירועי ספורט מקומיים,

הזמנה לעודד קבוצות במשחקים חשובים,

הישגים בולטים וכל מה שעשוי לעניין את חובבי הספורט במשגב.

אתם מוזמנים להירשם כמנויים (כדי לקבל את העדכונים למייל),

להגיב לפרסומים ולשלוח אליי חומר שעשוי לעניין את קוראי היומן.

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

לינקים

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

יומן ספורט

 

 

 

לקראת התחרות הבינלאומית הרביעית לאופני הרים במשגב 2011

 

במחלקת הספורט במרכז הקהילתי משגב מתבססת מסורת של ארגון ואירוח תחרויות אופני הרים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.  

במשך שלוש שנים התקיימה באזור אליפות ישראל באופני הרים ולאחר מכן בשנים 2008-2010  תחרויות בינלאומיות.

התחרות הרביעית לאופני הרים במשגב 2011  (12.3.2010) מתקיימת כחלק מסבב התחרויות של איגוד האופניים העולמי (הUCI) ומתקיימת בסמוך לתחרויות נוספות המתקיימות במגידו ובחיפה.

השנה יוזנקו הרוכבים וגם יסיימו את התחרות בתחילתו של "שביל שותפות 2000", שביל שהוקם במסגרת פרויקט שותפות 2000 כרמיאל - משגב - פיטסבורג של הסוכנות היהודית. השביל, אשר אורכו 35 ק"מ, מתחיל בנוף העירוני של כרמיאל וממשיך לאורך בקעת נחל חילזון עד ללב משגב כשלאורכו אתרי היסטוריה, טבע ומורשת מרתקים.

 

הזינוקים יחלו החל מהשעה שמונה בבוקר כאשר ראשונים לזנק יהיו הילדים והרוכבים במקצי הספורט בשעה 09:30 יוזנקו צעירי הרוכבים בגילאי 8-11 מיד לאחריהם בעה 10:30 יוזנקו הרוכבים המקצועניים והתחרות תיחתם עם רוכבי מקצה הפרו הישראלים בשעה 12:15.

 

השנה אשרו את הגעתם לתחרות קבוצות רוכבים מאוסטריה, בלגיה, גרמניה, רוסיה, קזחסטאן, שוויץ ובלגיה. אנו צופים לנוכחות מוגברת של קהל מעל 1000 צופים שילווה את האירוע.

 

בתחרויות השנה צפויה השתתפות נאה, על רקע העובדה כי זוהי השנה האחרונה בה ניתן לצבור ניקוד לקראת האולימפיאדה שתתקיים בלונדון ב2012 . ישנה סבירות רבה כי רוכבים מכל אירופה ינצלו את ההזדמנות לצבירת ניקוד ופרסים ויגיעו לארץ.

 

קבוצת האופניים טימשגב ג'איינט הפועלת תחת מחלקת הספורט של מרכז קהילתי משגב מתכוננת לתחרות במלוא המקצוענות המאפיינת אותה כש 40 רוכבים מגילאי קטקטים, ילדים, קדטים, נוער מבוגרים וותיקים יתחרו על המסלול המאתגר שנבנה ע"י הקבוצה.

נציין את השתתפותם  של רוכבי העילית של טימישגב המייצגים אותנו ביניהם: נגה כורם, רועי גולדשטיין עומר שובי, טל קולר ועוד רבים וטובים. נאחל לכולם בהצלחה!!!

 

אנו מודים לפרוייקט שותפות 2000 של הסוכנות היהודית על תמיכתו אשר אפשרה את קיום האירוע.

 

 

 

01/03/2011 08:39:17
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

ביום חמישי ב24/03 תתקיים הרצאה פתוחה לקהל בנושא חשיבותה של עבודת הצוות בהווה ובעבר ב"רוח המקורות"

 

ההרצאה הינה המשך סדנת "פיתוח מנהיגות" המועברת לקצינים.

 

המרצה ערן שיוביץ מרצה בכיר בערוץ 66

 

ההרצאה תתקיים במועדון כפרי משגב ב14:30

22/03/2011 10:49:36
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות