דבר העורך

 

לחובבי הספורט במשגב,

 'יומן ספורט', מהווה ערוץ תקשורת נוסף עבורכם

בו אנו מפרסמים מידע על אירועי ספורט מקומיים,

הזמנה לעודד קבוצות במשחקים חשובים,

הישגים בולטים וכל מה שעשוי לעניין את חובבי הספורט במשגב.

אתם מוזמנים להירשם כמנויים (כדי לקבל את העדכונים למייל),

להגיב לפרסומים ולשלוח אליי חומר שעשוי לעניין את קוראי היומן.

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

לינקים

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

יומן ספורט

 

כדורעף
נבחרת הנשים של ישראל בכדורעף קיימה ביקור ראווה במשגב

נבחרת הנשים של ישראל בראשותו של המאמן אריה זלינגר, ביקרה במועדון הכדורעף במשגב ב 3.1.2010 כחלק מקפיין אגוד הכדורעף בישראל ומנהל הספורט והמועצה לפתוח ספורט הנשים בארץ, לחשיפת כדורעף בנות בקרב ילדות ונערות בארץ ויצירת מודל לחיקוי מצוינות נשים בספורט.
פתח את האירוע ראש המועצה האזורית משגב רון שני במילות תודה לנבחרת על ביקורה ומילות תמיכה לענף הכדורעף במשגב.
לאחר מכן נערך מופע ראווה של נבחרת ההופעות החדשה של ענף ההתעמלות.
מייד בתום החלק הטיקסי, הוצגו שחקניות נבחרת ישראל בפני הקהל והחלו לאמן 14 שחקניות משגביות בגילאי 12-13 שזכו והתרגשו מהמעמד כאשר כל אחת משחקניות נבחרת הנשים לקחה תחת חסותה ילדה ממשגב ותיגלה עימה את התרגילים באופן אישי.
בהמשך נתנו שחקניות נבחרת ישראל הצגת תכלית ייחודית בה נחשפו שיטות האימון, עקרונות העבודה וכמובן הביצועים בהגנה ובהתקפה- פרי עבודתם במשך השנתיים האחרונות בליווי הנחיותיו והסבריו של זלינגר, לקול תשואות 400 הצופים שהגיעו לאירוע.
אח"כ קיימה הנבחרת משחק חצי מערכה, מול הקבוצה המקומית הפועל מ.א. משגב.
לסיום נפגש ד"ר אריה זלינגר, הנחשב לאחד ממאמני הספורט הטובים בעולם אשר זקף לאורך הקריירה המקצוענית הארוכה שלו שתי מדליות אולימפיות מכסף עם נבחרות ארה"ב והולנד, עם הצוות המקצועי במחלקת הספורט, בה הביע התרשמותו מתרבות הספורט בכלל ותרבות הכדורעף במשגב בפרט ושיתף את המאמנים מניסיונו הרב ועתיר השנים(40 שנות אימון!) בתפיסתו את תפקיד המאמן, מעמדו ומיקומו של מאמן הספורט.
לאחר מכן התכבדו שחקניות ומאמני נבחרת ישראל ב POOL קפה בבריכת משגב.
הסעות צלמון אשר תומכים בקבוצת ליגת העל נשים במשגב, נרתמו להסיע את הנבחרת.
סיכם רכז הכדורעף עדי תדמור: "אני מאמין שהביקור של הנבחרת במשגב ייתן לנו רוח גבית נוספת להמשיך את התנופה שלנו לגיוס בנות נוספות לתחום ומוטיבציה גבוהה לעמוד ביעדים הגבוהים שהצבנו בעונת המשחקים הנוכחית בדרכנו כאחד המועדונים המובילים בארץ.
אני מודה לכל האנשים הנהדרים במח' הספורט שסייעו להבאת נבחרת ישראל במשגב וכמובן בהפקת האירוע המכובד."

בתמונה -  בנות ליגת העל משגב עם בנות הנבחרת                                       
                                     
                                  רקע:נבחרת ישראל נשים כדורעף
נבחרת ישראל נשים בכדורעף הוקמה במטרה לקדם את ענף הכדורעף בישראל תוך שאיפה להשתלבות ברמה האירופאית והעולמי , קידום מצוינות נשים בספורט הישראלי ויצירת מודל לחיקוי עבור ילדות נערות ונשים .
לפני כשנתיים ,הוקמה בישראל נבחרת נשים בכדורעף , הכוללת 14 שחקניות מצטיינות ,אשר נבחרו מבין קבוצות הנשים בליגת העל בכדורעף . מונה צוות מקצועי ומעטפת ניהולית בראשותו של המאמן ד"ר אריה זלינגר . הפרוייקט קבע את משכנו במכון וינגייט , הנבחרת מתאמנת מידי יום ולאורך כל השנה , הנבחרת יוצאת למשחקי אימון וראווה בפריפריות בכוונה לחשוף את פרוייקט המצויינות בקרב הנוער והקהל הישראלי ולהוות דוגמא לחיקוי .
לצורך הקמת הנבחרת התאחדו ארבעה גופים : איגוד הכדורעף , הועד האולימפי  ,מינהל הספורט וקבוצת תורמים בראשותו של מר קובי ריכטר ( חברת מדינול ) .

המאמן : ד"ר אריה זלינגר
נולד בשנת 1937 בפולין , נשלח עם אימו למחנה ריכוז ברגן בלזן  1943-1945 , שוחרר ע"י האמריקאים , עם תום המלחמה עלה ארצה , השלים לימודי ד"ר בארה"ב , אימן את נבחרת נשים ארה"ב בכדורעף לניצחון ומדלית כסף באולימפיאדת לוס אנג'לס ,זכה עם נבחרת הגברים של הולנד במשחקי ברצלונה  במדליית כסף , 15 שנים אימן ביפן שם זכה באליפויות וגביעים רבים . לפני שנתיים חזר לישראל ומקדיש עצמו לפרוייקט נבחרת הנשים .

יעדים אופרטיביים :         מאי 2010 מוקדמות לקראת אליפות אירופה
                                   יוני יולי 2010  " יורוליג " ( שידורים ישירים בערוץ הספורט )
                                   2014  אליפות עולם
                                   2016  משחקים אולימפיים בריו דה ז'נרו
                             

 ליגת העל נשים-פתיחת הפליי-אוף התחתון
ביום ד' 13.3 תפתח קב' הנשים של משגב את משחקי הבית התחתון של ליגת העל לנשים במשחק חוץ נגד נבחרת הנערות של ישראל.
מטרת הקבוצת במשחק היא להשיג את ניצחונה הראשון העונה ולהתחיל להוות קבוצה לגיטימית למאבקים עם קבוצות בחלק התחתון של הטבלה בשלב הנוכחי.

5/1/2010

 

04/01/2010 10:20:58
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

 

 

 אליפות משגב הפתוחה-טניס שולחן 

 יום ה' 4/2/2010 בשעה: 17:00 במשגב

לחץ לפרטים נוספים

21/01/2010 18:37:42
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות