דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

החינוך - הלב הפועם של משגב

כמידי שנה, גם השנה בי"ס הר גילון קיים הפנינג סביבתי קהילתי.

הדגש הפעם – חצר בית הספר.

ביום שישי הגיעו תלמידים , הורים וכמובן אנשי צוות מצויידים בכפפות , מעדרים ועוד.

לפעילות נקבעו כמה מטרות והמרכזית הייתה חצר חדשה לפינת החי.

עד היום כל החיות נמצאות בכלובים בתוך כיתה המשמשת ככיתת לימוד לשיעורי פינת החי. החלום הוא להפוך את סביבת הכיתה לחצר מגודרת ומסודרת שתאפשר לחלק מהחיות להסתובב בחופשיות ובתנאים טובים יותר.

במהלך הפעילות עבדו יחד קטנים וגדולים בעבודות רבות וחשובות.

החצר והמחסן עברו פינוי וניקוי, בריכת הדגים שנבנתה ע" הבוגרים בשנת הלימודים הקודמת נוקתה גם היא, הופעלה בה משאבת המים והיא מולאה במים. בקרוב יכנסו גם הדגים. (אגב – אם למישהו יש דגי נוי לתרום לבריכה, בית הספר יקבלם בשמחה רבה)

שקיות רבות של אשפה נאספו מניקוי רסק הגזם שפוזר בביה"ס (שהיה מלא לא רק בגזם, אלא גם בזבל)

על הקיר נצבע ציור קיר גדול ומלא חיים וגם נצבעה ברזייה מחומרים ממוחזרים.

פינת ישיבה שהייתה בסכנת קריסה שוקמה ונבנתה מסלעה לתמיכה, נחש משחק עשוי צמיגים שופץ.

מי שראה את השינוי שחל משעות הבוקר ועד הצהריים התקשה להאמין.

יעלי גזל, מנהלת בית הספר רוצה להודות מקרב לב לכל העושים במלאכה ומציינת שזה ממש לא מובן מאליו שאנשים בבוקר יום שישי מגיעים לביה"ס, מפשילים שרוולים ועושים את כל העבודה הנפלאה הזו.

תודה גדולה לכולם.

 למצגת

08/11/2011 11:15:44
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות