דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

החינוך - הלב הפועם של משגב

לכבוד

מנהל בית הספר "מקיף משגב"

מר אמיר מיכאל

 

שלום רב,

 

בית הספר שבניהולך נמצא ברשימת בתי הספר המצטיינים בנכונות בוגריהם לשירות משמעותי בצה"ל בכלל ובמסלולי השירות הקרבי ומסלולי הפיקוד בפרט.

 

ידוע לי,כי הנתון 'היבש' לכאורה הוא פרי תהליכים נרחבים וארוכים,שקרמו עור וגידים הודות לנכונות ולמאמץ הרב שלך ושל כלל אנשי בית הספר- מסגל ההוראה דרך מדריכי השכבה ועד להורים ולתלמידים.

בני הנוער הזה שאתם מטיבים להכיר ושאני פוגש בסיוריי בבתי הספר, בבסיס הקליטה והמיון וברחבי צה"ל, יודעים ומבינים כי הגיע זמנם לשאת על כתפיהם את משא הביטחון, ממש כשם שעשו זאת הוריהם לפניהם. נוער איכותי זה הוא תעודת הביטוח שלנו - רק אם נעמיד צבא גדול, חזק ומרתיע, הנשען על טובי אנשינו - נרחיק מלחמה ונקרב את השלום.

בשם צה"ל כולו, אני מבקש ללחוץ את ידך בחום, ולהביע את הערכתי על העשייה החינוכית והערכית ועל ועל חלקכם, שלך ושל סגל המורים, שתוצאתו 'פרי ההילולים' של החברה הישראלית.

 

תודתי והערכתי מופנות לכל סגל ההוראה וכן לנציגי ההורים, שגם להם חלק לא מבוטל בהישג, כעורף תומך וכמודל לחיקוי.

אני סמוך ובטוח כי נמשיך לפעול בשותפות כדי לשמר ולהרחיב את ההישג החשוב.

בברכת שנת לימודים פורייה 

 

 

 

 

 

 

גבי אשכנזי, רב אלוף

ראש המטה    הכללי

06/09/2009 11:40:07
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות