דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

החינוך - הלב הפועם של משגב

ראש המועצה האזורית משגב מר רון שני ומנהל ביה"ס מר מחמוד סואעד אירחו אתמול בביה"ס חברי דירקטוריון רשת אורט, מנכ"ל רשת אורט מר צביקה פלג, , ד"ר שמריהו רוזנר  סמנכ"ל וראש מנהל חינוך ותפעול ברשת אורט, עו"ד גב' אביבה קנורי , יועצת משפטית ברשת אורט, וגב' שרה מירום מנהלת אזור הגליל ברשת אורט, אשר עמדו מקרוב על העשייה החינוכית בביה"ס.

את הביקור פתח מר רון שני ראש המועצה שדבר על העשייה  במועצה בכלל ועל החינוך בפרט.

הביקור כלל סקירה של מנהל ביה"ס מר מחמוד סואעד, הן בתחום הלימודי והן בתחום הערכי קהילתי.

כמו כן  תלמידי ביה"ס הציגו בפני האורחים חלק מהפרויקטים הלימודיים, ההתנדבותיים והערכיים כמו: אחריי לצה"ל, פרויקט אקסס, צל"ח יישובי , כיבוי אש והצלה ...

אח"כ  סיירו האורחים בביה"ס ; מרכז המורשת , הספרייה, ופינות העבודה למורים בחט"ע.

מנהל ביה"ס סיכם את הביקור וראה בו כבוד גדול שאורחים רמי דרג יבקרו בביה"ס ויעמדו מקרוב על העשייה החינוכית. וציין גם שביה"ס ימשיך להשתפר ולהתקדם משנה לשנה.

 

   

13/06/2012 16:44:58
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

 

 

                

17/06/2012 16:37:42
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

במסגרת יום אסטרונומיה לחטיבת הביניים בגליל, בהנחייתו של ד"ר מוסטפא עספור, ממצפה הכוכבים משהד בנצרת וביוזמתו של המחנך מרואן חסן, נחשפו התלמידים, תוך התנסויות חווייתיות ומאתגרות, להכרות רחבה עם היקום, החלל, מערכת השמש, הכוכבים ועוד.
התקיימה הרצאה בנושא חשיבות האסטרונומיה והשפעותיה על חיי האדם.
במפלס בית הספר נופח פלנטריום ענק, לתוכו נכנסו התלמידים בקבוצות קטנות וזכו לצפות במערכת השמש , הירח והכוכבים.
התלמידים אף התנסו בבניית טיסנים והעפתם בחצר, שיגור טילים ולימוד על מושגים כגון כוח הכובד, כוח המשיכה ,לחץ, אטמוספירה...
לאחר החוויות הרבות והלמידה נשאר רק לשגר את התלמיד הראשון לחלל.

 

 

27/06/2012 12:43:54
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות