דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

החינוך - הלב הפועם של משגב

במסגרת הפרויקט שהנחתה המורה לאמנות אסתר חן  נחשפו התלמידים לאמנים שונים שעסקו בפיסול וציור תנועה ביניהם  קית' הרינג, הנרי מאטיס וכן לאמנים שעוסקים בפיסול קרמי.
בתהליך העבודה שנמשך כחודשיים, בחר כל תלמיד צללית של דמות העוסקת בספורט או תחביב שהוא עוסק בו, והפך אותה לדמות המייצגת את עצמו. את הדמות פיסל בחימר, וצבע.
כל הדמויות חברו לתבליט בן 86 פרטים על קיר אולם הספורט החדש.
אנחנו גאים בהם מאוד.

 

 

 

17/05/2012 15:07:50
להוסיף תגובה 3 תגובות קישור ישיר לקטע בית
תגובה אחרונה ב-17/05/2012 17:45:02

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות