http://www.facebook.com/pages/%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%A6%D7%94-%D7%90%D7%96%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%92%D7%91/190731637642996 שבילים ברשת

החינוך - הלב הפועם של משגב

  

בימים חמישי וששי ה-28.2 וה-1.3 נערכו במעלה צביה שלושה מופעים של "מוסיקה וחוכמת חיים צעירה", אותו ערכו תלמידי חבורת "מוצאי העצמיות" , כתות ח'-ט' של תבנית החינוך המוזהב.

 

קטעי הקריאה היו כולם פרי יצירתם של תלמידי החבורה וקטעי המוסיקה כללו שירים שכתבו והלחינו הילדים וכן שירים מוכרים אחרים.

  

להלן דברים של אחת מהצופות במופע (תגובה אחת מיני רבות):

..." התפעלתי לא רק מן השילוב הייחודי שבחרתם לקיים במופע, בין הקריאה והקשב למילים הכתובות - לבין השירה, הנגינה, שירת היחידים ושירת היחד. המעברים העדינים ויחסי הגומלין בין מגוון השירים שנבחרו לבין הטקסטים שקראו התלמידים; איכות הקריאה, ששיקפה כבוד והזדהות של הקוראים עם הכותבים, ויכולת ביטוי כנה ועמוקה; חדוות היצירה המוסיקלית, ושפע הכשרונות שבאו לביטוי; וטוב היה גם לשמוע ולראות, איך כל חברי הקבוצה שותפים לפרוייקט, כל אחד בדרך שהתאימה לו ותורמת למכלול. גם זה מעיד על דרך העבודה המקרבת והמתחשבת שלכם.

 מעבר לרמה הגבוהה והמוקפדת של התכנים המילוליים והמוסיקליים - אי-אפשר היה שלא להתרשם ולהתרגש גם מן האווירה התומכת, הסולידרית, המעודדת והחברית ששררה באולם. היא שיקפה בעיני יחד של עשייה נלהבת, קשובה, משותפת ומשתפת, ובעיקר - שמחה!!

מופע כזה, מרומם-נפש וחגיגי ככל שיהיה, הוא ללא ספק תולדה ושיקוף של עשייה חינוכית ערכית: ממושכת, איטית, עקבית, יומיומית."...

המופע בכללותו היה מעורר השראה ואהבה וכבר הגיעו בקשות למופעים נוספים.

 

 

 "האוניברסיטה להורים"

בחסות "ניצן" סניף משגב

   

מזמינים אתכם להרצאה רבעית בסדרה השנה

בנושא

מהי למידה יעילה?

התייחסות מערכתית

ומה הורים יכולים לעשות

 

 המרצה: פביאן ביטאן

פסיכומוטוריסטית ופסיכותרפיסטית לילדים

מומחית ללקויי למידה,

ליקויים התפתחותיים והפרעות קשב

 

 

ההרצאה תתקיים

ביום ד' 13.3 בשעה 20:00

בחדר ההנצחה בספריה האזורית שבמשגב.

מחיר 40 ש"ח ( התשלום בכניסה)

 

ליצירת קשר: סניף ניצן- טלפון 04-9800247 .

 דוא"ל  nitzanmisgav@walla.com