דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

החינוך - הלב הפועם של משגב

נרשמים לגן - עדכונים משולחן הגיל הרך.

 

בתחילת חודש ינואר החל הרישום לגני הילדים ונחנכה תוכנה חדשה. למרות הקשיים הראשוניים שבהרצתה, התוכנה מוכיחה את עצמה כמוצלחת ומספקת מגוון מענים הנדרשים לאגף החינוך ע"מ לבצע את תהליך הרישום בצורה מוצלחת.

עד כה נרשמו 1403 ילדים, מתוכם 1169 באינטרנט, 83% בישובים היהודים ו- 35% בישובים הבדואים.

בנוסף, נרשמו 28 ילדים לתושבים חדשים ביישובי המועצה, וצפויים עוד ילדים רבים שיצטרפו לקהילת משגב.

מאגר נתוני התושבים שלנו מורה שיש  2042 ילדים המועמדים לגנים ולכיתה א'.

667 ילדים עדיין לא נרשמו!! אנחנו עובדים במרץ אל מול המזכירויות וועדות החינוך ביישובים ע"מ לעורר את כל המאחרים בהרשמה ולעודדם להגיע למועצה או לאתר האינטרנט להירשם. אנחנו מבקשים להזכיר שאת השיבוצים לגנים נוכל לבצע אך ורק על פי הילדים הרשומים אצלנו תמיד ישנה אפשרות שילדכם יישאר ללא מסגרת גנית. כשרות נוסף לקהילה, אתר האינטרנט יישאר פתוח עד לתאריך ה- 15.3.11. לאחר מועד זה תצטרכו להגיע להירשם באגף החינוך בלבד.

 

ומה עוד מתרחש בגיל הרך?

במסגרת תכנית ההשתלמות השנתית בפעוטונים נפגשות מנהלות הפעוטונים למפגשי למידה על בסיס קבוע. בנוסף מתנהלות מס' השתלמויות במקביל: למטפלות חדשות בפעוטון והשתלמות למטפלות הצהרונים. כל צוותי הפעוטונים נהנו מהשתלמויות בנושאי תאטרון בובות ומוסיקה.

ילדי הגנים ממשיכים לחוות במלוא המרץ את חווית המוזיטף: בחודש ינואר ביקרו הילדים בבית המוזיטף החדש ונהנו מהקונצרט "הקול מה הוא יכול", ובחודש מרץ צפויה להם חוויה מיוחדת בקונצרט "זה קרה באופרה".

במסגרת סל התרבות מוזמנים הורה וילד למופע המצוין של להקת המחול הקיבוצית "דירה להשכיר", והגננות נערכות להכנסת נושאי המופע על תוך השיח בגן.

 

העשייה רבה, וכל הצוותים עסוקים בלמידה והתפתחות בנוסף לשגרת היומיום.  התמונה של קהילה חינוכית פעילה היא אכן צבעונית ונעימה לעין. אני מאחלת לנו חודשים רבים של פעילות מוצלחת.

 

בברכה,

אריאלה פדרמן

מנהלת תחום גיל רך

מועצה איזורית משגב

04-9902327

21/02/2011 15:54:46
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

ה'קהילה הלומדת של ביה"ס הר שכניה מזמינה את הורי משגב:

 

תושבי משגב היקרים,
הנכם מוזמנים למפגש במסגרת "קהילה - לומדת", הפועלת זו השנה השלישית בבית ספרנו.

פתחנו את השנה בהרצאות אשר עסקו במאפייני הגיל והסכנות באינטרנט ואנו ממשיכים עם נושא חשוב ביותר  והוא:

 

התמודדות עם הפרעת ADHD בקרב ילדים ומבוגרים

 

 

ההרצאה תתקיים ביום רביעי ה – 9.3.11 בשעה 19:30 בהנחיית מר גיל מאור, להורים בלבד.

 

 

תקציר ההרצאה ישלח בהמשך.

 

 

 

שלכם

 

אילנה זהר                    אתי דן                          טלי פלד

מנהלת ביה"ס               יועצת ביה"ס                 רכזת קהילה

 

 

 

 

 

22/02/2011 11:30:04
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות