דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

לא רק לנשים

כעורכת היומן רציתי להביא נושאים הקשורים בנשים באופן כללי כמו: סבתאות, המלחמה באלימות מינית נגד נשים, הפליית נשים במקומות עבודה ובכלל - כל נושא שעולה על דעתכן בנוסף להורות, ללידה ולהריון.
חיפשתי שם חדש להרחבה. ההצעות שלי: מגדר ברשת, נשים בשבילים, או שיח נשים. אשמח לקבל הצעות נוספות
בברכה
חדוה

04/12/2011 19:04:28
להוסיף תגובה תגובה אחת קישור ישיר לקטע בית
תגובה אחרונה ב-08/12/2011 17:40:15

בשיטוטיי בפייסבוק נתקלתי ב"יוזמה" יוזמה קהילתית יוצאת דופן,  היוזמה, אשר פונה לקהל יעד של אמהות שמעוניינות להשאר יחד עם תינוקן, להביא פרנסה לביתן ולעשות זאת יחדיו עם אמהות נוספות תחת אותה קורת גג. היוזמים מחפשים מקום גדול יותר וכן מעוניינים להפיץ את הבשורה ולהציע לעוד אמהות באזורים נוספים לפתוח יוזמה שכזו. אולי במשגב משהו ירים את הכפפה?

לכל המעוניינת מצורף קישור:  https://sites.google.com/site/workwithbaby/home

04/12/2011 19:35:53
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות