http://www.facebook.com/pages/%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%A6%D7%94-%D7%90%D7%96%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%92%D7%91/190731637642996 שבילים ברשת

לא רק לנשים

האם זה באמת מקצר לידה?

לאחרונה נתקלתי במוצר שנקרא:  DIANATAL המשווק ע"י חברת GFK.

החברה המשווקת מבטיחה ניסים ונפלאות הכוללים: הפחתה בקרעים בנרתיק בזמן לידה, קיצור תהליך הלידה והקלה בכאבים. נשמע כמו התגשמות המשאלה הנשית והגברית גם יחד. גם אני הסתקרנתי מאוד ורציתי לדעת מה הפלא הגדול הזה מכיל. התברר שהתכשיר הוא ג'ל המשמש לסיכוך בלבד, ללא חומר פעיל כזה או אחר, שקיבל אישור מה FDA  ולכן אפשר לשווק אותו לציבור הרחב. למעשה אין הוכחה שהג'ל המדובר מקדם לידה או מונע קרעים יותר משמן שקדים, K.Y ג'ל או ווזלין המשווקים בהרבה פחות כסף. הידיעה משמחת כיוון שהתכשיר לא יכול להזיק או לפגוע בך, (חוץ "מהכיס"), או בילדך. חייבים גם להתייחס לאפקט הפסיכולוגי, שאין להמעיט מערכו, שאם את מאמינה בסגולותיו של הג'ל זה יגרום לך להתקדם באופן מהיר בלידה. הרי כל מהלך הלידה מושפע מאוד ממצב רוחנו והמתח שבו אנו נמצאות.  לידיעה כללית - כל בדיקה נרתיקית, (גם אצל הגניקולוג), מלווה בשימוש בג'ל כזה או אחר כדי לסכך/לשמן ולהפחית את אי-הנעימות.  אני מאמינה שימשיכו לחפש עבורנו פתרונות לכאבים וקיצור זמן הלידה, ומקווה שהם יהיו אמינים ולא מזיקים. אם משהי התנסתה בג'ל וחוותה תהליך שונה - אני מזמינה אותה להגיב.

בברכה חדוה רייז מיילדת פרטית, מדריכת הכנה ללידה מוסמכת ותומכת לידה

ladyraiz@gmail.com

תגובה אחרונה ב-13/02/2012 16:27:58

ההריון, הלידה והשנה הראשונה לחיים הם זמני ההגעה לכאן..

מהן המסוגלויות של עוברים ותינוקות?

האם הם זוכרים את הלידה? את ההריון?

איך זכרונות אלה באים לידי בטוי מאוחר יותר בחיים?

עד כמה הם נוכחים ומהי המשמעות של התקופה הקצרה הזו על כל המשך החיים?

 

"מסרים מילדי המחר" הוא ספר שמעדכן בתפישה חדשה לגבי המודעות והנוכחות של עוברים ותינוקות בתהליכי ההריון והלידה, מציג את נקודת מבטם.

הספר מבוסס מדעית וקלינית ונשען על ממצאים רבים מאד. זהו עדכון חשוב עבורנו הנערך גם בכל רחבי העולם.

 

מור נווה, מומחית בפסיכולוגיה ראשונית, של ההריון, הלידה והשנה הראשונה לחיים (למדה בארה"ב),

כותבת מסרים מעוברים ותינוקות לגבי האנושיות שלהם, האנושיות שלנו, ולמה באמת עוברים ותינוקות זקוקים. 

 

הספר ניתן במתנה לכל מי שמעוניין בכך ויוכל לעשות בו שימוש. בהרשמה תקבלו את חלק ההקדמה ולאחר מכן, בכל ארבעה ימים מסר אחד מילדי המחר.

 

להרשמה יש להיכנס לקישור זהhttp://www.holada.co.il/docs/7messages_ebook.html

 

קריאה נעימה!