דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

יש עבודה

 

בשלוש השנים האחרונות פועל במשגב פרויקט הג'וב-קלאב.

מדובר בקבוצת אנשים הנפגשים אחת לשבוע בימי ראשון בבוקר למפגש של כ-4 שעות ל"חיפוש עבודה מאורגן". המשותף לחברי הקבוצה - כולם תושבי משגב הנמצאים בתהליך של חיפוש עבודה.

הקבוצה פועלת כקרון רכבת - בכל שבוע יכולים להצטרף חברים חדשים, ומי שמצא עבודה נפרד מהקבוצה ו"יורד מהקרון".

במפגש מתבצעות  פעילויות מגוונות אשר מקדמות אותנו בתהליך חיפוש העבודה, ומגדילות את הסיכוי למצוא משרה או עיסוק שיתאימו לנו. למשל: שידרוג מסמך קורות-החיים, תירגול הצגה עצמית, סימולציות לראיון, הכנה למו"מ על תנאי-העסקה, ועוד.

הפעילות נעשית במסגרת קבוצתית תומכת, כך שלכל אחד יש הזדמנות לקבל משוב כן  בסביבה ידידותית.

חלק מחברי הקבוצה נמצאים בצומת, ומתלבטים באשר להמשך דרכם המקצועית. לכן, המפגשים עוסקים גם במיקוד מקצועי ובשאלה "במה מתאים לי לעסוק?".

דגש משמעותי מושם על משימתיות ויוזמה. המפגשים מתמרצים ומניעים את החברים לפעול בצורה ממוקדת ופרו-אקטיבית, כאשר המטרה העומדת לפנינו ברורה מאד: למצוא תעסוקה מתאימה מכל הבחינות.

הסטטיסטיקה אומרת שמרבית ההשמות בשוק העבודה נוצרות בעקבות הכרות או קשר מוקדם (קשרים) המאפשרים "פתיחת-דלת". חברי הקבוצה עוזרים זה לזה ע"י הגדלת מעגל הקשרים וההיכרויות, וגם בחיפוש אקטיבי. החברים משתמשים בקשרים אלו כדי לפנות בצורה יזומה למעסיקים.

כאמור, הקבוצה במשגב פועלת ברציפות יותר משלוש שנים. במהלך תקופה זו השתתפו במפגשים למעלה מ-130 מחפשי עבודה ממשגב, ומרביתם כבר עובדים. נכון לעכשיו הקבוצה מונה 6 חברים, ואנחנו מעוניינים לקלוט אליה חברים נוספים.

 

הפרויקט פועל במסגרת מרכז המידע לתעסוקה שמפעילה המועצה האזורית משגב, במטרה לסייע לתושבי משגב במציאת תעסוקה מתאימה ולחזק את החוסן התעסוקתי במשגב.

 

לקבלת פרטים נוספים ולהרשמה אפשר להתקשר אל ברק אורי, מנחה הקבוצה, או אל נטע שליין ממרכז המידע לתעסוקה במשגב .

 

ברק: 054-5798530

נטע: 04-9902055

17/04/2011 09:48:00
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות