http://www.facebook.com/pages/%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%A6%D7%94-%D7%90%D7%96%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%92%D7%91/190731637642996 שבילים ברשת

קליק

יש כבר 20 חברים רשומים בפורום ועוד הרבה יותר מתעניינים שלא נרשמו. קיבלתי הרבה תגובות נלהבות לרעיון הכללי, אבל לא תגובות או הצעות לפעילות מסוימת. כדי להתחיל במפגשים ופעילויות אני מבקש שני דברים:

·        חובבי צילום מתעניינים שטרם נרשמו לפורום – אנא הירשמו ע"י שליחת כתובת המייל שלכם בחלון מימין. 

·        בבקשה התייחסו להצעות הבאות ע"י הוספת תגובה. אפשרות נוספת (קלה יותר ומומלצת) היא להוריד את הקובץ "Activities" (לשם כך יש לפתוח את "ספריית הקבצים" למטה מימין ולבחור את הקובץ), למלא אותו ולשלוח אליי במייל אל click.misgav@gmail.com

לדעתי כדאי ליצור רשימת חברים שנפיץ בין כולנו. הדבר יאפשר יצירת קשר ישיר בינינו, ויעזור מאד בארגון פעילויות משותפות. אתם מוזמנים למלא רק את הפרטים שאתם רוצים שיופצו לכל החברים.
כתובת מייל (כפי שמופיעה ברישום לפורום), שם פרטי, שם משפחה, יישוב, וטלפון.

האם אתם מעוניינים שנקיים טיולים וסדנאות לצילום משותף?
באיזה תחומים (נוף, ציפורים, צילום רחוב עירוני, דוגמנות, סטודיו, אחר)?
האם אתם מוכנים לשלם עלות גורם מקצועי (למשל צפר או דוגמנית)?
האם אתם יכולים להדריך פעילות כזו בהתנדבות? באיזה תחום?

האם אתם מעוניינים שנקיים הרצאות בנושאי צילום?
באיזה תחום (אמנות, ציוד, עיבוד תמונה, אחר)?
האם אתם מוכנים לשלם למרצה מקצועי (למשל צלם אמן או מומחה בפוטושופ)?
האם אתם יכולים להרצות בהתנדבות? באיזה תחום?

האם אתם מעוניינים להיות חלק מקבוצה שנפגשת בערך פעם בחודש לצורך מתן וקבלת ביקורת על פרויקט צילום אומנותי (מיועד למי שעובד על פרויקטים לאורך זמן בכוונה להציג תערוכה או ספר)?

האם הייתם רוצים לראות בפורום כתבות שלנו בנושאי צילום?
מי שכתב או רוצה לכתוב כתבה – שילחו לי ואפרסם עם שמכם בשמחה.
 

בבקשה כתבו כל הצעה ורעיון לפעילות אחרת שהייתם רוצים לקיים במסגרת קהילת חובבי הצילום במשגב.

בתקווה לשיתוף פעולה ויצירת קהילת צילום פעילה ויצירתית,
ליאור קרן.

תגובה אחרונה ב-14/10/2010 23:08:36

אורן סלעי, תושב רקפת וחבר ביומן שלנו מציג בימים אלו תערוכת צילומים מאד מרשימה בגלריית Renew שנמצאת במתחם לב משגב. התערוכה מורכבת משלוש סדרות שונות של צילומים. ראיתי, התרשמתי ואני ממליץ לכולם ללכת ולראות.


תערוכת אמנים "עת לכל חפץ" מוצגת בבניין המועצה. בתערוכה מוצגים ציורים, עבודות פיסול, צילומים ואוספים של חפצים שונים. בהזדמנות זו אני רוצה ליידע ולהמליץ על יומן ותיק ופעיל מאד של קהילת האמנים במשגב - אמנים ויוצרים.


ברשומה הקודמת פניתי אליכם בשאלון כדי לבדוק איזה פעילויות היינו רוצים לארגן במסגרת מועדון הצילום "קליק". כדי לארגן הרצאה או סדנת צילום - אני חייב לדעת האם וכמה אנשים מעוניינים להשתתף. אנא לחצו על "לספריית הקבצים" מימין, והורידו את הקובץ "Activities". בבקשה מלאו את השאלון ושילחו אלי.

 

תגובה אחרונה ב-26/05/2009 21:48:09