דבר העורך


תושבים יקרים,
אנו שמחים להתחדש ביומן הבריאות, להציג מידע בתחום זה,
לענות על שאלות, ואף לנהל דיון פתוח בנושאים שונים.
נשמח לקבל תגובות לרשומות, ואפשר, כמובן, ליצור עימנו קשר במייל.

שלכם,

ד"ר אסף הלפרין – מנהלת מ.ב. משגב - שרותי בריאות כללית 
ותאיר נוימן - מקדמת שיווק משגב - שרותי בריאות כללית

********************
צוות סניף משגב של מכבי שירותי בריאות שמחים להציג לכם מגוון כתבות שנכתבו ע"י מיטב המומחים שלנו בתחומים השונים."ידע הוא כח" קבע הפילוסוף האנגלי פרנסיס בייקון.
אנו גאים לצייד אתכם במיטב החידושים והמידע הרפואי במגוון תחומים,
במטרה לסייע לכם לשמור על בריאות טובה.
נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

ד"ר פלג אלונה – רופאת המשפחה – מכבי שירותי בריאות –משגב
נורית למאי-בודארה – אחראית מרפאת מכבי שירותי בריאות – משגב

 

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

זריקת בריאות

הרבה על בריאות (וקצת על מחלות)

 

לפי נתוני משרד הבריאות נכון ל 28.2.2009 נמשכת  מגמת ירידה בפניות למרפאות הקהילה ולחדרי המיון הפנימי בשל תחלואה דמוית שפעת . גם הפניה למרפאות בשל דלקת ריאות יורדת בעיקר בין הגילאים 2-18, כמו גם הפניה לחדרי המיון עקב דלקת ריאות.

רב מדדי התחלואה נמוכים השנה בהשוואה לתקופה מקבילה בשנה שעברה ובהשוואה לממוצע הרב שנתי.

את הירידה ניתן לייחס למבצע החיסונים הגדול שערכה הכללית ומתן החיסון נגד שפעת ללא תשלום, מה שהגביר את היענות הציבור לקבלתו. כמו כן, פחתו הסיבוכים הודות למבצע שנערך במרפאות הכללית לעידוד קבלת חיסון כנגד דלקת ריאות. אם טרם קבלתם חיסון זה, אנו ממליצים לכם לפנות לרופא המטפל ולבדוק האם קיימת המלצה להתחסן .חיסון זה, אשר ניתן בד"כ פעם בחיים, מציל חיים ומונע תחלואה קשה.

לגבי מי שעדיין חושש לחלות – נמליץ לאוורר את הבית, לשמור על אורח חיים בריא הכולל תזונה נכונה ופעילות גופנית ובשנה הבאה  לפנות למרפאה לקבלת חיסון נגד שפעת. 

נסיים ונאחל הרבה בריאות לכולם וחג פורים שמח.      

                                                                                                        

08/03/2009 11:05:18
להוסיף תגובה תגובה אחת קישור ישיר לקטע בית
תגובה אחרונה ב-08/03/2009 11:56:39

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות