דבר העורך

 

 

"אמנים ויוצרים" - חלון לפעילות אמנים ויוצרים תושבי משגב והסביבה.

היומן בא לסייע בחשיפה, שיתוף, העלאת מידע ורעיונות, דיון, קידום אמנות ויצירה ובעיקר לשמירה על קשר.

 

מוזמנים לשלוח מידע, קבצים ותמונות אודות יצירתכם, תערוכות ואירועי אמנות בהם הנכם לוקחים חלק.

 

חשוב להדגיש כי רוב החומרים המועלים לבלוג זוכים לנראות באתרים נוספים.

 

 

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

לינקים

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

אמנים ויוצרים

 

התערוכה הבאה במבואת המועצה (ובמסדרונות) תהיה תערוכת צילום.

 

הצילומים השונים ישקפו את הפנים השונות של האנשים החיים במשגב, אולם באף אחד מהתמונות לא תהיינה פנים, האנשים ייוצגו באופן שבו הם יבחרו להנציח את המציאות, כלומר: התערוכה תציג את האופי והזהות של המצלמים כפי שהיא תבוא לידי ביטוי בצילומיהם.

כפי שכתבה דורית רביניאן בטורה שהתפרסם ב - 2014, המצלם הוא מה שהוא בוחר להתמקד בו ומה שהוא בוחר להראות לאחרים. רביניאן משתמשת במוטו שמיוחס לשארל בודלר: "אני מתפעל מעצמי מתפעל מפרח".

"מאז שמוחזקת בכל רגע ורגע מצלמת אייפון בהישג יד, העין אינה שבעה עוד מצפייה בלבד; אינה מסתפקת עוד במראות ובהתמוגגות הבלעדית מהם. מעתה זוהי סובייקטיביות גאה, מתריסה, שמעתיקה את ההתפעלות מהאובייקט להתפעלות מהעצמי שמצלם אותו ומעלה לרשת. והכל בגלוי "בקטע אירוני ומודע לעצמו" מבלי עוד צורך לתרץ את זה "שאני עף על עצמי עף על הפרח": שהזמנתי במסעדה, חיית המחמד שלי, הילד שלי, העננים בחלון המרפסת- באינסטגרם הכל פורטרט עצמי, בבואות מקסימות של האגו שלי. ומהו אותו "סלפי" אם לא שכלול מפלצתי של שורת המשורר? עזבו אתכם מהפרח, הפרח הוא אני, ועכשיו הביטו בי כולכם והתפעלו ממני בשעה שאני מעריץ את דמותי שבראי" דורית רביניאן מתוך הטור ניהול ספרים "הפרח הוא אני" 14.03.2014

צלמים מקצועיים וחובבים המעוניינים לקחת חלק בתערוכה מוזמנים לשלוח אלי את התמונה שברצונם להציג ולהוסיף גם פסקה של הסבר אודות הסיטואציה והדרך שבה התמונה משקפת את אישיותם.

 

שושי נורמן

artwdialogue@gmail.com

 

כללי:
צילומים יש לשלוח לשושי נורמן בכתובת המופיעה לע"ל.
שליחה עד לסוף חודש מרץ.
הדפסת הצילומים על קאפה או קנבס בתאום עם הצלם - בשבוע הראשון של חודש אפריל.
תליית התערוכה מתוכננת לשבוע שלפני חג הפסח.  מועד סופי ימסר בהמשך. 


 

אמנים ויוצרים מוזמנים לשלוח חומרים לבלוג

שתפו והצטרפו אלינו גם בפייסבוק

16/03/2016 09:06:51
להוסיף תגובה תגובה אחת קישור ישיר לקטע בית
תגובה אחרונה ב-19/03/2016 13:12:22

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות