דבר העורך

ביומן המוקד יתפרסמו עדכוני חרום שוטפים.
מומלץ להירשם כמנויים ולקבל את המידע ישירות למייל.

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

לינקים

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

מוקד 107


רעידת אדמה היא תופעת טבע העלולה לגרום להשלכות חמורות ביותר. תוך שניות ספורות עלול עולמנו להתהפך (תרתי משמע). בתים שבהם יהיו אצורים חיים שלמים נהרסים, רבים מהשורדים נותרים ללא קורת גג, ללא רכוש, ללא תמונות ומזכרות שאספו במהלך חייהם וללא יקיריהם שניספו.

על פי כל המחקרים התרחשותה של רעידת אדמה חזקה בישראל אינה שאלה של "האם" אלא שאלה של "מתי" ולכן יש להיערך לקראתה ויפה שעה אחת קודם.

הניסיון המצטבר של המחקר הססמולוגי אינו יכול, לצערנו, לחזות התרחשותה של רעידת אדמה אך המחקר כן יכול להגיד לנו היכן יתרחשו רעידות אדמה ולאיזה עוצמה יש לצפות. לפיכך, יש לזכור כי רעידות אדמה התרחשו בעבר בארץ ישראל, הן בודאי תתרחשנה שוב בעתיד וייתכן ותהיינה חזקות לפחות כמו אלה שהתרחשו בעבר.

הניסיון שנצבר בעולם מוכיח שהיערכות מוקדמת של האזרחים לקראת רעידת אדמה והתנהגות נכונה בעת התרחשותה הצילו חיים רבים ומזערו את הנזק לרכוש.

 

לאתר ההערכות לרעידת אדמה לחצו כאן

 

לסרטון בנושא התנהגות נכונה בזמן רעידת אדמה לחצו כאן


 

02/08/2012 11:57:05
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות