דבר העורך

ביומן המוקד יתפרסמו עדכוני חרום שוטפים.
מומלץ להירשם כמנויים ולקבל את המידע ישירות למייל.

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

לינקים

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

מוקד 107

המועצה נערכת להמשך הפעילות השוטפת ככל הניתן, בהתחשב במזג האוויר הסוער, ותוך מניעת סיכונים בישובים בהם קיים סיכוי גבוה לשלג.

ההסעות חזרה מבתי הספר צפויות לפעול כרגיל לכל הישובים, במידת הצורך נערך בהתאם.

ההסעות לחוגים יתקיימו כרגיל פרט לישובים: חרשים, הר חלוץ, תובל, פלך ולבון, בהם קיים סיכוי גבוה לשלג בשעות הצהריים אחה"צ.

בתי הספר בהם לומדים תלמידים מישובים אלה, שנוסעים ישירות מבית הספר לחוגים - מתבקשים להפנות תלמידים אלה להסעה לבתים.

בביה"ס העל יסודי התקבלה החלטה לסיים את יום הלימודים בשעה 13:05 (סיום שיעור 6), אצל תלמידים הגרים ביישובי  מרום הגליל וביישובי הרכס הצפוני של משגב (הר חלוץ, תובל, פלך ולבון).תלמידי חרשים לא הגיעו היום ללמוד משעות הבוקר.

שאר התלמידים ילמדו היום  על פי מערכת השעות הרגילה (יום ארוך).

לידיעת ההורים בישובים הצפוניים (חרשים, הר חלוץ, תובל, פלך ולבון), היום לא יתקיימו חוגים בשעות אחר הצהריים, ילדי היישובים האחרים ישתתפו בחוגים על פי המתוכנן.

בכל שאלה ובעיה ניתן להמשיך ולהתעדכן במוקד.

09/01/2013 09:36:51
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

הלימודים במשגב מתקיימים כרגיל, פרט לישובים: לבון, הר חלוץ וחרשים.

10/01/2013 09:40:04
להוסיף תגובה תגובה אחת קישור ישיר לקטע בית
תגובה אחרונה ב-10/01/2013 10:01:36

להרשמה לרשימת התפוצה של המוקד יש למלא את כתובת המייל "בקוביה" מימין מתחת לRSS וללחוץ על 'שלח'. המערכת תשלח לכם מייל לאישור הרישום, יש לאשר על פי המייל שישלח אליכם. בכל רגע תוכלו להסיר את כתובת המייל שלכם מרשימת התפוצה.

13/01/2013 11:49:07
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות