דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

לינקים

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

משגב קולטת

כחלק ממאמצי הקליטה הוציאה החברה הכלכלית חוברת המכילה מספר דגמים של בתים "צומחים" אשר מאפשרים לכל משפחה להתאים לעצמה את הבית בהתאם ליכולתה הכספית.

המיוחד בדגמים אלה היא האפשרות להקים בית, בשלב ראשון, על שטח של 100-120 מ"ר (במגרש ששיטחו 500 מ"ר) ולאחר מספר שנים, עם תוספת ילדים ושיפור המצב הכלכלי, להרחיב את הבית לפי התכנון המקורי. כמובן שכל משפחה, שמצבה מאפשר לה, יכולה לבנות כבר בשלב הראשון את הבית הסופי.

המודלים מותאמים לתוואי הקרקע בישובים אשר ברובם בנויים על מדרונות הגבעות, ולוקחים בחשבון את נסיונה הרב של החברה בהקמות בישובי משגב הממוקמים בגליל התחתון המערבי.

החברה הכלכלית למשגב, אשר מקימה את התשתיות בשכונות ההרחבה, מעוניינת, בהסכמת המשתכנים, לספק את כל השרותים הנדרשים להקמת הבית. החל מטיפול במנהל מקרקעי ישראל, מוסדות המועצה האזורית, הוועדה המקומית לבניה, חברת קולחי משגב המקימה את תשתיות המים והביוב, חברת חשמל, בזק, חברות הכבלים ועוד, דרך תכנון אדריכלי, קונסטרוקציה, חשמל ואינסטלציה, ניהול הבניה בעזרת קבלנים רשומים ועד לקבלת כל האישורים הנחוצים לאיכלוס.

לפרטים נוספים אפשר לפנות לכוכי אוסטרובסקי 9904111 - 04

09/12/2009 11:59:27
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות