דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

לינקים

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

משגב קולטת

הצטרפו אלינו לאבטליון:
אנו, הישוב הצעיר מבין ישובי משגב מזמינים אתכם זוגות צעירים ומשפחות להיצטרף אלינו. אנו נמצאים על הר אבטליון בגובה 450 מטר ומשקיפים על נוף מדהים ועוצר נשימה של ביקעת בית נטופה.
בחלקת האלוהים הקטנה שלנו תימצאו מערכת חינוך ענפה הבנויה ממסגרות פרטיות, ומגן מועצה רב גילי. מצהרונים פרטיים וישוביים.
ביישוב מתקיימים חוגים שונים למבוגרים וילילדים, יש פעילויות שבועיות לנוער המלוות ע"י רכז נוער ישובי. הקרנת סרטים בקייץ ועוד פעילויות לנוער ולמבוגרים המתקיימות במועדונים.
אנו חוגגים יחדיו את החגים וחולקים רגעי עצב ושימחה. (מבשלים במשך שבוע ליולדת ומשפחתה, תומכים וומלווים משפחה במשבר וכדומה)
אנו מחפשים אתכם הרוצים לבוא ולהיות חלק מאיתנו, להיצטרף לקהילתינו הקטנה והחמה, להיות חלק מייהוד הגליל ולהגשים את חלומכם ל"בית פרטי עם גג אדום" ואיכות חיים.

מיקומינו: 20 דקות נסיעה מכרמיאל, 35 דקות מהקריות ו-50 דקות מחיפה.

19/10/2009 14:30:24
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

 

הישוב מארח סימפוזיון פיסול באבן בנושא "החיים הטובים"

29,30,31 אוקטובר 2009  ו - 5,6,7 נובמבר 2009

שבת ה- 7 בנובמבר דודי לוי והתזמורת הקטנה במופע מיוחד בשעה 12:30

20/10/2009 15:29:32
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית
22/10/2009 19:49:57
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות