דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

לינקים

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

משגב קולטת

משגב תעמיד דוכן אטרקטיבי ביריד הקליטה שיערך בפארק רעננה, ביום שני ה- 31 במאי 2010, בין השעות 17:00- 21:00 .

ליריד צפויות להגיע מאות משפחות מתושבי השרון והוא מיועד לחשוף את אפשרויות הדיור, ההשכלה והתעסוקה בגליל. המועצה האזורית משגב תגיע לפארק עם נציגי 6 ישובים שנמצאים בתהליכי הרחבה: אבטליון, כמון, מכמנים, תובל, הר חלוץ ומורשת. צמוד לדוכן של משגב יוצב הדוכן של רפאל שייתן מידע על אפשרויות התעסוקה ברפאל. כמו כן יגיעו מהמועצה, נציגי מחלקת החינוך, מרכז הקליטה, מרכז התעסוקה והתיירות. יתלוו לקבוצה, להקת גאז של צעירי משגב ממרכז המוסיקה ויתכן שגם להקת המחול של משגב תגיע.

אם יש לכם חברים במרכז שמתעניינים במעבר צפונה, כדאי להזמין אותם לביקור בדוכן שם יוכלו לקבל מידע על ההרחבות , להכיר את הנוער של משגב ולשמוע מוזיקה וריקודים.

 

נשמח לראותכם - כוכי אוסטרובסקי

 

17/05/2010 07:53:38
להוסיף תגובה 4 תגובות קישור ישיר לקטע בית
תגובה אחרונה ב-20/05/2010 09:23:28

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות