דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

לינקים

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

משגב קולטת

כולם מדברים קהילתיות...

 

כ30 חברי וועדים, וועדות קליטה ובעלי תפקידים אחרים ביישובים השתתפו אתמול בהרצאה מרתקת ופוקחת עין של שר'לה שדמי מ'שדמות' - מרכז למנהיגות בקהילה, אורנים.

ההרצאה עסקה בקהילתיות, נושא מוכר ומדובר, אך הפעם מזויות אחרות, מעוררות מחשבה ורצון לעשות. מן הדברים עולה שאכן יש הרבה לעשות.

ראשי הפרקים של ההרצאה, במצגת.

הרצאת המשך בנושא (הפעם עם דני מירז, אף הוא מ'שדמות'  ) תתקיים בשבוע הבא ביום חמישי, ה3/2 ב-18:00.

בעלי תפקידים ביישובים, שמעוניינים להשתתף, מוזמנים ליצור קשר עם כוכי אוסטרובסקי.

25/01/2011 10:20:05
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

ההרחבה בלוטם

 

היישוב לוטם ממוקם באחת הפינות היפות בגליל, על קצהו של הר חילזון משקיף אל נופי הגליל הפסטוראליים של משגב. מיקום היישוב נגיש וניתן להגיע לערים המרכזיות; כרמיאל תוך רבע שעה ולמרחיקים אל הכרך חיפה תוך 40-45 דקות.

 כמות המגרשים המוצעים לשווק מוגבלת ועומדת על 45 מגרשים בלבד, כאשר גודל כל מגרש הינו חצי דונם והמחירים נעים בין 370,000-350,000 ₪.

 

בית בגודל של 120 מטר על מגרש של חצי דונם תעלה בין 900,000-950,000 ₪ כולל כל התשלומים לתשתיות הציבוריות ועליות נוספות.

 

לקבלת פרטים נוספים 

 

 

 

 

 

 

31/01/2011 12:38:01
להוסיף תגובה תגובה אחת קישור ישיר לקטע בית
תגובה אחרונה ב-15/04/2011 15:55:26

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות