דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

תרבות

01/03/2009 16:47:32
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

 

שנת 2005 הייתה השנה האחרונה בה התקיים פסטיבל ימי טבע ומוסיקה במשגב. הפסטיבל לאורך שנות קיומו התפאר בתוכנית אומנותית עשירה, שהתקיימה בנקודות חן באזורינו ובבתי התושבים. שמו העיד על תכניו, פסטיבל שהוקדש למוסיקה במיטב הסגנונות בנופים ואתרים משגביים.

לפסטיבל היה ערך מוסף גבוה לתושבים וכן לבאים אליו מכל קצוות הארץ. ישנם לא מעט תושבים במשגב שהכירו את המקום דווקא בזכות הפסטיבל. הצלחתו בימים עברו, הביאה מועצות אזוריות רבות ללמוד את המודל, להעתיקו, לשנותו, לשדרגו וליישמו בצורות שונות ומגוונות.

מזג אויר, ריבוי פסטיבלים בצפון, מצב בטחוני, תקציב נמוך, אלו ועוד היו המסקנות, שהביאו לסגירתו.

כדי לבדוק אפשרויות החזרת הפסטיבל למשגב (במתכונתו הישנה או במתכונת חדשה כולל תוכן) אשמח לשמוע את דעתכם בנושא.

אני בטוחה כי תושבי משגב יוכלו לעזור לסיעור מוחות זה מתוך חוויות אישיות מהעבר וכמובן גם מתוך רצון למיזם אזורי שכזה.

מחכה לתגובתכם,

שלומית

 

 

03/03/2009 17:26:59
להוסיף תגובה 16 תגובות קישור ישיר לקטע בית
תגובה אחרונה ב-28/03/2010 12:31:18

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות