http://www.facebook.com/pages/%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%A6%D7%94-%D7%90%D7%96%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%92%D7%91/190731637642996 שבילים ברשת

תרבות

 

 

 

 

כבר כמעט שנה פועל במשגב תא התיאטרון 'נפקא מינה'. בימים אלה יוצא התיאטרון בהצגה חדשה (למבוגרים) בשם 'סיפור גן-החיות'. בשונה מהצגות קודמות בהן השתתפו חבריו, שהועלו באשכול הפיס במשגב, מעלה תיאטרון 'נפקא מינה' את הצגותיו בישובי משגב עצמם, במועדוני החברים. תושבי משגב יכולים להינות כעת מן ההצגה במרחק הליכה מהבית. ביום ששי ה11/2 תועלה ההצגה במועדון החברים במנוף. ההצגה תרחיק גם עד כפר ורדים.

  

ההצגה "סיפור גן החיות", מאת אדוארד אולבי, מפגישה למשך שעה בין שני זרים בסנטרל פארק בניו יורק בצהרי יום א'. כבכל יום א' יושב פיטר, בעל משפחה ("אישה, שתי בנות, שני חתולים ושני תוכים"), מנהל בהוצאת ספרים קטנה, חי ברובע השבע של העיר חיי שגרה נוחים; אך הפעם, ג'רי, החי לבדו בשכירות ברובע עני של העיר, בבית דירות עלוב, מחפש מישהו לשוחח איתו על עניין המטריד את מנוחתו. פיטר נענה לבקשתו של ג'רי. מפגש שאחריו כבר שום לא דבר לא נשאר כשהיה. 
את ההצגה מעלים יוסי קראוס, תושב מנוף, ואודי נח, תושב אבטליון, שייסדו את תא התיאטרון. ביימה את ההצגה ענת קרטס מקורנית. יוסי ואודי השתתפו במספר הפקות מוצלחות שהועלו באשכול הפיס במשגב מאז 2004: 'כפר' מאת יהושע סובול, בבימויה של חיה ישורון, 'שבת ראשון שני' מאת אדוארדו דה-פיליפו, בבימויה של ענת קרטס, ו-'חפץ' מאת חנוך לוין, אף הוא בבימויה של ענת.

יוסי קראוס: "תא התיאטרון פועל לקידום תיאטרון בקהילה להנאת החברים בו ולהנאת הקהל הרחב ואינו פועל לשם עשיית רווח כספי."

אודי: "את תא התיאטרן הקמנו מתוך רצון ליצור מקום וסביבה בהם יוכלו שחקנים בעלי חיידק במה ליצור תיאטרון איכותי תוך מחויבות לאיכות והשקעה, ולאפשר רצף והמשכיות של הצגות במשגב. העבודה עם ענת על 'סיפור גן-החיות' היתה מתגמלת מאד". יוסי: "ההופעה במועדון חברים, בחלל קטן וחסר גבולות, קרוב כל כך לקהל, יוצרת אינטימיות, החוויתית הן לשחקנים והן לקהל." בתום ההצגה מתקיים רב-שיח עם הקהל על ההצגה, הדמויות וחווית הצפיה.

באתר האינטרנט של תא התיאטרון 'נפקא מינה' ניתן להתעדכן במועדי ההופעות ולקבל מידע נוסף.

. ניתן ליצור קשר עם יוסי קראוס ב-054-6966977 ועם אודי נח ב-04-6789217.

בימים אלה נערך התיאטרון לעבודה על ההצגה הבאה.

 

 

הפנינג "ארגז התחפושות של סבתא" קורה השבוע!

יום שישי ה-4  למרץ בשעה 10:00 בבוקר במתחם "משומשהו" בתרדיון.

קבוצת יעד ופורום נשים מזמינים אתכם לאירוע של כיף והצטיידות בתחפושות לקראת פורים

 

ומה עוד?

•·         הופעות של קרקס הגליל

  • עופר גורן - פנטומימאי בינלאומי
  • איפור מקצועי מאת טוני בלוסטון

•·         צילום מקצועי על גבי מגנט

  • רקדני קפוארה
  • די.ג'י אי.איי
  • בית קפה משובח
  • חבורת זמר של נוער משלחת טקסים
  • דוכן סמבוסק, סוכר מתוק ועוד
  • הגרלות ופרסים שווים ביותר, כרטיסי כניסה לקאונטרי במשגב ובכרמיאל, ארוחות בוקר, אביזרים לבית, הפתעות מתוקות ועוד..