דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

לינקים

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

מיומני הספרנית

הספריה האזורית משגב מזמינה אתכם  למפגש השלישי

בסדרת "נביא בעירו" והפעם . . .

מפגש עם אלון מרגלית ,תושב יודפת, מייסד תיאטרון חברתי- כלי לשינוי ,יוצר ושחקן המונודרמה:

 

 

 

 

 

גבר בשנות השלושים, איש הייטק,וקצין ביחידה קרבית,  נמצא בטיפול קבוצתי באחד המרכזים למניעת אלימות במשפחה.

דרך סיפור יחסיו עם אהובתו- חברתו-אשתו נחשף התהליך האיטי והאכזר של מערכת יחסים אלימה וכואבת. הוא פותח חלון אל מעמקי נפשו, אל היצרים הפחדים והמצוקות ההופכים אותו לאט לאט מ"בחור טוב" כפי שמגדירה אותו החברה, לפצצה מתקתקת של הרס ואלימות כלפי אשתו ובתו.

דרך ספורו עולה גם דמותה של אשתו אשר סולחת, מבינה, מקווה ומסרבת להכיר במציאות הכואבת, עד לנקודה שכבר כמעט מאוחר.

המונולוג מאפשר לצופות ולצופים הצצה לעולמו של גבר מכה והתהליכים המניעים אותו  .לצופות בהצגה זהו סימון ברור של נורות האזהרה שצריכות להידלק.לצופים זו הזדמנות למפות ולזהות תחושות ומצוקות מוכרות ואולי בעזרת יתר מודעות לעצור את תהליך ההידרדרות  בתחילתו.

אורך ההצגה: 45 דקות 

 

לאחר ההצגה , יספר אלון, על המסע האישי שלו להקמת התאטרון החברתי .

במהלך השנים האחרונות הופיעה ההצגה "להכאיב וללטף" מעל 300 פעמים במסגרות שונות  החל במרכזי מניעת אלימות , בתי חולים, מרכזי טיפול בגברים אלימים ועדות וסימנרים שונים מטעם משרדי ממשלה, לפני נוער בשכבות העליונות, חיילים וכמובן נשים וגברים ברחבי הארץ. ההצגה העלתה בכנסת וכן ברחבי הארץ מטעם הרשות לקידום מעמד האשה במשרד ראש הממשלה.

 

הנכם מוזמנים למפגש שיתקיים

ביום ה', 19/11/09, בשעה 20:00 בספריה אזורית משגב.

עלות המפגש: 25 ₪

הרשמה מראש

בדלפק הספריה בטל': 9902068 בשעות מתן שירות.

 

17/11/2009 15:15:45
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות