דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

לינקים

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

מיומני הספרנית

 

 

 

סדנת כתיבה יוצרת בספריית משגב

קבוצה חדשה נפתחת בתחילת אוקטובר

 סדנת "האדם הכותב" מפתחת כישורי כתיבה הטמונים במגירות הנפש של כל אחד ואחת מאיתנו. היא מיועדת לבני כל הגילאים במרווח שבין 17 ל 107.. מערך הסדנא מורכב ממחזור של עשרה מפגשים שבועיים ומעגל קבוע של כעשרה משתתפים.

בכל מפגש אנו עוברים תהליך של כתיבה אישית ועיון ומשוב קבוצתיים.

מנחי הסדנא: 

 בוריס זיידמן - זוכה פרס אקו"ם ומועמד לפרס ספיר, מרצה לתקשורת חזותית וכתיבה יוצרת בבצלאל ובמכללה האקדמית גליל מערבי (ספרו הראשון "המינגווי וגשם הציפורים המתות" ראה אור ב"עם עובד" וספרו החדש "שפה שסועה" יצא לאחרונה בהוצאת "כנרת זמורה-ביתן")

רחלי שובל - בוגרת המחזור הראשון של סדנת הכתיבה, סיפור ראשון שלה כבר זכה בתחרות "סיפורי תל אביב" והתפרסם בקובץ סיפורים בהוצאת סטימצקי.

במהלך הסדנא נלמד להשתמש בכלים ספרותיים כמו מטאפורות, צירופים לא כבולים, נתוודע אל מלאכת רקמת העלילה ובה הצגת האקספוזיציה, בניית המתח, הבאתו לשיא והתרת הפלונטר העלילתי, נתנסה בהשראות שונות לכתיבה כמו: מוזיקה, תמונות, מיתוסים וזיכרונות, ובנוסף לכך נקשיב לטקסטים של סופרים, נדבר על יוצרים ונפגוש סופר/ת אשר ישתפו אותנו בויה דולורוזה של הוצאת ספר ראשון לאור.

הסדנא מתקיימת בהצלחה מעל כשנתיים בספריית המועצה המקומית משגב .

מחיר הסדנא הוא 1200 ש"ח והוא כולל גם עריכה אישית דרך המייל, אפשרות של פגישת עריכה אישית ונגישות של המנחים לכל שאלה ועניין.

ההשתתפות בסדנא אינה דורשת כישורים מיוחדים או ניסיון קודם בכתיבה. מגירות מלאות תתקבלנה בברכה, אך אינן הכרחיות להצטרפות למעגל הכותבים. מה שכן דרוש זו סקרנות בסיסית אך אין סופית, ''בטן מלאה'' באזור הראש והלב על המתרחש סביבכם, ורצון לחוות הרפתקה רגשית ואינטלקטואלית מיוחדת במינה.

 

 לפרטים: רחלי - 0523459119

23/08/2010 09:14:28
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות