דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

לינקים

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

מיומני הספרנית

עשר סיבות טובות להיכנס לספרייה האזורית:

 

1.     אירועי שבוע הספר מתחילים היום.

 

2.     תצוגה מרשימה של ספרי קריאה חדשים (זהו גם חגם של המולי"ם..)

 

 

3.     החלה חלוקת צ'יפים (תמורת פיקדון)לפתיחת שערי הספרייה בקלות

 

4.     תערוכה מרגשת ומשובצת בספרים של יצירות  תלמידי חוגי העשרה של המרכז הקהילתי

 

 

5.     מתי בפעם האחרונה נכנסתם לספריית הגיל הרך??

 

6.     המטוס של הנסיך הקטן נמצא... הוא אצלנו!

 

 

7.     ...וגם האקדח של שרה גיבורת ניל"י

 

8.     מגוון ספרים חדשים באנגלית

 

 

9.     על הדואט הספרותי המתקיים היום כבר שמעתם? אם לא- שאלו אותנו.

 

10.                        וכמובן, שירות אדיב ומקצועי תמיד..

 

אתם מוזמנים.

 

 

יריד הספרים –יתקיים מחר , יום חמישי, בין השעות 16.00-21.00, ברחבת ביה"ס העל יסודי.נצלו את ההזדמנות.

 

שלכם,

גליה וצוות הספרייה

 

10/06/2009 09:32:00
להוסיף תגובה תגובה אחת קישור ישיר לקטע בית
תגובה אחרונה ב-07/09/2009 22:44:52

שלום לכול קוראי הבלוג,

שמי אלה קליגמן, אני ספרנית -מידענית בספריה האזורית שלנו והיום אני "מתארחת" בבלוג של גליה.

אני עובדת בספריה כחצי שנה. במקביל לכניסתי לתפקיד, מערכת מחשוב בספריה  עברה שדרוג  וכעת היא מאפשרת דברים שלא התאפשרו בעבר, כמו אפשרות לערוך חיפושים בקטלוג המקוון  ישירות מהבית, לראות האם הספר בו אתה מעוניין קיים באוסף הספריה, לבדוק כמה עותקים יש והאם ישנו עותק זמין על המדף. והכי חשוב, זו האפשרות להכניס לכרטיס הקורא שלך ולבדוק  אילו פריטים נמצאים אצלך בבית, מתי יש להחזירם ולעשות הארכה לפי הצורך.

הדבר חשוב במיוחד, לקראת הקיץ שהגיע ורבים מהורי משגב פתחו מנוי משפחתי לילדיהם בספריה והילדים, שכידוע לא תמיד רגילים לקחת אחריות ולעמוד בזמנים.

אבל ההרגשה שלי, שהקוראים  לא מנצלים את האופציות  שניתנו להם, במיוחד לא את אופציות ה"חיפוש". אם באופציית "הארכת ספרים" רבים משתמשים כדי להימנע מקנסות, שזה כשלעצמו דבר טוב, מבורך והשאיפה שלנו שבעתיד לא יהיו כלל קנסות איחורים הודות להארכה דרך האינטרנט.

 רבים גם מביעים חוסר שביעות רצון מזה שעמוד האינטרנט המוביל לכרטיס הקורא,  נפתח דווקא בקטלוג הספריה ולא ישירות בכרטיס הקורא (שלו, אם אפשר :)).

גם מיקום הלינק לקטלוג באתר עורר מחלוקת, רבים טענו שמקום הימצאותו לא מספיק בולט לעין. הפתרון כרגיל נמצא במקרה, בעת "אסון" כשהלינק לקטלוג הספריה נמחק כלל ובמשך סוף שבוע אחד ארוך במיוחד לא הייתה גישה לקטלוג הספריה, כפתרון זמני לבעיה, מיקמתי באמצע דף הבית של הספריה לינק מהיר  לקטלוג ומיד התחלתי לקבל פידבקים מאוד חיוביים על כך, מסתבר שזה יותר בולט ונוח לשימוש מהמיקום הקודם  (למרות שאי אפשר לרצות את כולם).

אני רוצה לנצל את הבמה זו ולפנות לכל קוראי הבלוג  המבקרים  באתר הספריה להכניס, להביע את דעתכם על האתר הספריה ונוחיות השימוש בו.

צוות הספריה מבטיח להתייחס לכל הערה/הארה ולשפר במידת האפשר.

19/06/2009 08:08:23
להוסיף תגובה תגובה אחת קישור ישיר לקטע בית
תגובה אחרונה ב-04/10/2009 16:04:38

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות