דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

מדברים אמונה

שמי עוזיאל אליהו נולדתי  בשנת 1965 בירושלים  למדתי בישיבת ההסדר "מעלה אדומים"  ושרתתי בצבא כטנקיסט בחטיבה  7   למדתי  7  שנים עד לקבלת תעודת רב.

נישאתי לבחירת ליבי אורלי  ונולדתי לנו  8 ילדים (כ"י) .בתחילת דרכינו גרנו בישוב "מעלה מכמש"  הנמצא על כביש אלון בואכה  "ואדי קלט" בשנת  1994 עברנו להתגורר במושב מירון   ומשם עברנו לישוב מורשת.

אישתי שתחיה מלבד היותה אמא  לצאצאינו  היא עובדת כמורה לאנגלית וכיועצת חינוכית ב"אולפנא לבנות" במושב מירון. ומלבד זאת היא  נפגשת עם כלות הבאות בברית הנישואין .

 

אני מכהן כרב המועצה  כבר 15 שנה.

 

אני זוכר את הימים ההם  של שנת 1993 שרוה"מ אריק רז וסגנו ארז הקימו ועדה ציבורית המורכבת מנציגי ישובים שבחנה את הדרך המתאימה ביותר להענקת שרותי דת  לתושבים שמעוניינים בכך.

 

נענתי למכרז שפורסם בעיניין והוזמנתי להציג את  ה"אני מאמין שלי" בפני חברי מליאת המועצה.

 

שאלות ראשונות שנשאלתי ע"י חברי המליאה: האם תזרוק אבנים על מכוניות שנוסעות בשבת במשגב?

האם תכפה את הדת? כיצד תגיב אם ירצו לערוך לוויה חילונית? מה תעשה עם זוג  שרוצה להתחתן  והכלה בהריון?

 

להפתעתי הרבה, למרות שהגעתי  מיו"ש ואני דתי  ועוד רב... הידד!!! התקבלתי .....   .

 

 

השם של הבלוג הינו זמני בלבד.

אם יש לכם רעיונות לשם מוצלח וקולע למטרת הבלוג נשמח לשמוע.

25/02/2009 10:51:22
להוסיף תגובה 2 תגובות קישור ישיר לקטע בית
תגובה אחרונה ב-05/03/2009 09:53:17

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות