דבר העורך

 

אתם מוזמנים לשלוח אלי סיפורים יישוביים ואישיים, סיפורי הקמה, התמודדות והתבססות, אודות אתרי הנצחה, "מושגים גליליים" בתחום המועצה וכמובן, תמונות מחיי האזור מלוות בהסבר , תאריך ושם הצלם  ו/או ליצור עימי  קשר לראיון אישי.

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

לינקים

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

אומרים שהיה פה

סיפורים מתולדות משגב

 

שלום למנהלי האתרים בישובי משגב,


ברצוני להסב את תשומת לבכם לאפליקציה מעניינת המרכזת את האירועים בישוב לאורך שנים.

 

דוגמא קיבוץ שמיר 

 


מהו סיפור מקומי?

 

"סיפור מקומי" הוא פלטפורמה שיתופית המאפשרת לספר סיפורו של מקום או ארגון, באמצעות רצף כרונולוגי של אירועים המסודרים על גבי ציר זמן. ציר הזמן הופך עשיר ומעניין יותר, ככל שגולשים רבים יותר לוקחים בו חלק ויוצרים יחד את הסיפור המקומי. 

 

חברת "סיפור מקומי" נולדה בעקבות האהבה שלנו להקשיב ולתעד את האנשים שמאחורי הסיפורים.

 

האתר הוא רשת חברתית המאפשרת לכל אחד ואחת מאיתנו, לשתף את הגולשים בחוויות מהאירועים השונים שמתרחשים ביישוב, מזווית אישית ואותנטית.

 

שתינו, מייסדות האתר, דפנה פיליפ וענת חכמוב, עסקנו שנים רבות בעריכה, הפקה ובימוי בערוצי הטלוויזיה השונים. אנו מזמינות אתכם לקחת חלק במסע על ציר הזמן ולשתף אותנו בחוויית הגלישה שלכם:dafna@gmail.com

anat444@gmail.comבתקווה שבשנה הבאה תמשיכו לשמור על החמר הארכיוני בישובכם,

אסתי סלע /מורן


 

30/12/2015 15:51:15
להוסיף תגובה תגובה אחת קישור ישיר לקטע בית
תגובה אחרונה ב-17/01/2016 17:01:20

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות